Geçmiş Yaşam Karmanızı Ortaya Çıkaracak En Çekici Kar Tanesini Seçin!

Geçmiş yaşam karmanızı ortaya çıkaracak en çekici kar tanesini seçin!

Bir Kar Tanesi Seçin

Geçmiş Yaşam Karmanızı Ortaya Çıkaracak En Çekici Kar Tanesini Seçin!
1.Kar Tanesini Seçtiniz
Geçmiş bir yaşamda, aldatma ve alay konusu olmuştunuz, bu nedenle bugün genellikle tetikte olma eğilimindesiniz. Bazen, kime güvenebileceğinizden emin değilsinizdir ve bu kafa karışıklığı nedeniyle, sonunda sizi hayal kırıklığına uğratanlara güvenmiş olabilirsiniz. Bu hayatta, onlara olan inancınızı ve güveninizi test edecek insanları çekeceksiniz. Sezginize özellikle dikkat etmelisiniz, çünkü Evren size her zaman fark etmeniz gereken işaretler bırakır. Nihayetinde, onlarla ilişki kurduğunuzda kendinizi insanlara açmanız en iyisidir. Bir süre sonra, onların bütünlüğüne güvenebilecek ve yakın çevrenize layık olup olmadıkları konusunda kendi kararınızı verebileceksiniz.
2.Kar Tanesini Seçtiniz
Geçmiş yaşamınızda, kendinize inanmaktan korkmuyordunuz, ancak genellikle umursamazdınız, bu da size kötü sonuçlar getirdi. Kararlarınız sizi ve diğerlerini hem finansal hem de fiziksel olarak riske atıyor. Bu hatalar yüzünden, geçmiş yaşamınızda kendinizden şüphe etmeye başladınız ve başarısızlığın gölgesi bugün hala sizinle. Bu sorunu çözmenin birkaç yolu vardır. Aceleci kararlar vermemeye çalışın. Tüm iyi ve akıllı kararlarınızın yanı sıra son zamanlarda aldığınız eylemler için kendinize kredi vermeyin. Başka bir ipucu da başkalarından fikir ve tavsiye istememektir. Diğer insanların yol gösterici ilkeleri, iyi niyetli olsalar bile, sizi sadece daha fazla kafa karışıklığına götürür!
3.Kar Tanesini Seçtiniz
Geçmiş bir yaşamda, genellikle yalnızdınız ve başkaları tarafından terk edildiniz. Bu yüzden ilişkinize değer verin ve bitirmemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bazen bir kişinin yalnızca olumlu tarafını veya potansiyelini görebilirsiniz ve ilişki bozulmaya başladığında bu idealin gerçek olmadığını ve ne yazık ki bazen zararlı olduğunu kabul etmek zordur. Böyle bir deneyime sahip olduğunuzda, bu tür ilişkiler için sağlıklı olanlardan daha uzun süre savaşmaya eğilimlisiniz. Bu, yalnız olma ya da etrafınızdakilere saygı duymama endişesinin bir sonucudur. Uyarı işaretlerini tanımayı öğrendiğinizde, kendinizi acı ve hayal kırıklığından kurtaracaksınız. Bu sorun, aileniz, arkadaşlarınız, partneriniz veya iş arkadaşlarınız gibi sahip olduğunuz herhangi bir ilişkide ortaya çıkabilir.