Seçtiğiniz Bir Yaprak İlişkilerinizde Nasıl Bir Kişiliğinizin Olduğunu Söylecek

ZXZ-1.gif

Gözlerinizi kapatın ve çok renkli yaprakların zemininin parlak bir ışıkla  kapladığını hayal edin. Ve şimdi hangi yaprağın seni en çok çektiğini düşünüyorsun?  Cevabınız size ilişkilerinizi nasıl kuracağınızı anlatacak!

 1. Bir Yaprak Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Seçtiğiniz Bir Yaprak İlişkilerinizde Nasıl Bir Kişiliğinizin Olduğunu Söylecek

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Yaprağı Seçtiniz

  1. yaprağı seçtiyseniz, çok amaçlı bir kişisiniz. Aşık olduğunuzda, iyi ve güçlü bir ilişki kurmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunuzu açıkça fark edersiniz. Duygularınızı nasıl besleyeceğinizi biliyorsunuz; senin aşkın sorgulanacak bir konu değil. Çok dürüst bir partnersiniz, bu yüzden sevgilinizi aldatmayacaksınız ve bir an için mutluluğunuzu asla riske atmayacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Yaprağı Seçtiniz

  Seçtiğiniz yaprak özgürlüğünüzü sevdiğinizi söylüyor. Aşık olduğunuzda, uzun süre gerçek hislerinizi göstermezsiniz, çünkü ciddi bir şeye girmekten korkarsınız. Her zaman her ilişkiye temkinli yaklaşırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Yaprağı Seçtiniz

  Eğer 3.yaprağı seçtiyseniz, bu sizin için çok iyi olmasa bile kendinizi başka bir kişiye adadığınız anlamına gelir. Yine de, partneriniz sizinle ilişki kurma konusunda gerçekten rahat olacak, çünkü farklı koşullara uyum sağlayabilecek “esnek” bir insansınız. Ama kendinize de dikkat etmeyi unutmayın!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Yaprağı Seçtiniz

  Seçtiğiniz yaprak, idealist ve romantik olduğunuzu söylüyor. İlişkilerinizi saf ve samimi olduğunda seversiniz. Muhteşem planlar inşa ediyor ve partnerinizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın