İşaret Parmağınızdaki Çizgiler Karakter Özelliklerinizi Ve Kaderinizi Belirleyebilir.

İşaret parmağınızdaki çizgi sayısına dayanan kavramsal antropoloji kişiliğimizi, hatta kaderimizi belirleyebilir.

Genellikle yetişkinliğe ulaşıldığında, her kişinin işaret parmağındaki ikinci ve üçüncü eklemler arasındaki çizgiler farklı bir şekle sahip olacaktır. İşaret parmağınızdaki çizgi, bir kişinin kişiliği ve kaderi hakkında çok şey öğrenmenize yardımcı olabilir.

Şimdi sağ elinize bakın ve işaret parmağınızda hangi çizgilerin olduğunu söyleyin.

İşaret Parmağınızda Hangi Çizgiler Var

İşaret Parmağınızdaki Çizgiler Karakter Özelliklerinizi Ve Kaderinizi Belirleyebilir.
1. İşaret Parmağınızdaki Her İki Çizgi Düz
İşaret parmağınızdaki çizgiler düz ve neredeyse paralel ise, o zaman çok dikkatli olan bir kişisiniz. Aynı zamanda çok düşünceli birisiniz. Neredeyse her türlü problemle karşı karşıya kaldığınızda, doğuştan gelen sakinliğiniz sayesinde her zaman doğru kararları verirsiniz. Sizin gibi insanların patronunuzun ve iş arkadaşlarınızın gözünde puan kazanması kolaydır. Çok standart ve ideal sosyal ilişkilere sahip olmak da sizin için kolaydır. Ancak bazen bu nitelikleriniz zayıflığa dönüşür çünkü aşırı dikkat veya titizlik nedeniyle hayattaki birçok fırsatı kolayca kaybedersiniz. Esneklik veya kararlılık gerektiren sorunlara yanıt vermeniz özellikle zordur. Bu eksikliklerin üstesinden gelirseniz, kariyer yolunuz gelecekte daha parlak hale gelecektir.
2. Üst Çizgi Düz, Alt Çizgi Eğri
Üst çizgi düzse ve alttaki kıvrımlıysa, o zaman çok hareketli ve kaygısız bir insansınız demektir. Sizin için gelecek olan şey gelecektir, bu yüzden hiçbir şeye katılmayı düşünmek zorunda değilsiniz. Sadece şöhret peşinde koşmak yerine hayatın tadını çıkarıyorsunuz. Sizin gibi insanlar bazen ceplerinde paradan yoksundurlar, ancak ruhani yaşam son derece zengindir. Özgürce yaşamayı ve çalışmayı seven bir kişi olmanıza rağmen, bazen düşüncelerinize duygular hakim olsa bile sizi önyargısız bir insan yapar. Bu yüzden bazen insanlara kolayca güvenirsiniz ve kötü insanlar tarafından aldatılabilirsiniz. Belki de gelecekte daha iyi olmanıza yardımcı olmak için bundan sonra rasyonel bir şekilde yaşamalı ve duygularınızı daha iyi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Aynı zamanda, kendiniz için hedefler planlamanız ve bunlara ulaşmak için her türlü çabayı göstermeniz gerekir. Bunu yapabilirseniz, yakın gelecekte şöhretin zirvesi size ait olacak.
3. Üst Çizgi Eğimli, Alt Çizgi Düz
Duygusal olmaktan çok akılcı yaşayan bir insansınız. Ayrıca, duygularınızı kontrol etmekte çok dikkatli ve çok iyisiniz, bu yüzden başınıza gelen herhangi bir problemle çok çabuk başa çıkıyorsunuz. Özellikle iş dünyasındaysanız, çok yetenekli ve akıllı bir lider olma olasılığınız daha yüksektir. Ek olarak, işte aynı zamanda çok aktif ve amaçlı bir insansınız. Ne yaparsanız yapın, beklenen başarıya ulaşmak için her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Soğukkanlı bir kafa ile, hızla şöhretin zirvesine çıkmak için her şeyi başarabilirsiniz. Büyük yetenekleriniz sayesinde, başkaları size büyük bir hayranlık ve sevgi besliyor.
4. İşaret Parmağınızdaki Her İki Çizgi Eğri
İşaret parmağındaki her iki çizgi de eğri ise, bu sizin çok girişken ve eğlenceli bir insan olduğunuzu gösterir. Eşsiz kişiliğiniz sayesinde meslektaşlarınız ve arkadaşlarınızla çok iyi ilişkilere sahipsiniz. Ayrıca çok açık ve arkadaş canlısı olduğunuz için, başkalarının gözünde kolayca sempati yaratırsınız ve birçok insan sizi sever. Nereye giderseniz gidin, her zaman neşe, iyimserlik ve pozitif enerji getirdiğiniz söylenebilir. Durum ne olursa olsun, elinizden geldiğince başkalarına yardım ediyorsunuz. Daha iyi olmak için, daha rasyonel olmanız, başkalarına yardım etmeden önce iyice düşünmeniz gerekir, böylece nezaketiniz doğru yerde olur. Özellikle tüm insanlara güvenmeyin ve sorunlarını üstlenmeyin.

Share your Results: