Bir Kart Seçin Ve Ruhunuz İçin Tavsiye Mesajınızı Alın


Kartlar sadece geçmişiniz hakkında değil, aynı zamanda bugününüz ve geleceğiniz hakkında da çok şey söyleyebilir.

Belki bunun doğru olabileceğine inanmakta güçlük çekiyorsunuz, belki de şüpheciliğiniz şu anda size kartlarda herhangi bir cevap bulamadığınızı söylüyor.

Ancak resimdeki kartlara bir göz atmanızı ve sezginizin sizi bunlardan birini seçmeye yönlendirmesine izin vermelisiniz.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin Ve Ruhunuz İçin Tavsiye Mesajınızı Alın
1.Kartı Seçtiniz
Her eyleminizle gerçek hayatınızı kuran sizsiniz. Hayallerinizi hangi yoldan gerçekleştireceğinizden şüphe duymanız gayet normaldir, ancak cesur ve tutkulu bir insansınız ve bu nedenle tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Kendinize, yeteneklerinize inanın ve yeni realitenizi yaratmaya başlayın. Ne istediğinizi iyi düşünün, hayal edin ve hayattaki hayallerinizin gerçekleşmesini cesaretle üstlenin. Pozitif olun, mutlu olun ve ilerlemeye başlayın; yavaş yavaş yolunuzun ayaklarınızın altında görüneceğini göreceksiniz.
2.Kartı Seçtiniz
Geçmişe sarılmayın, çünkü size üzüntü ve çok fazla endişe getirecek, gelecek hakkında daha fazla düşünün ve şimdiki zamanda yaşayın. Geçmiş gitti ve gelecek henüz gelmedi, bu yüzden şimdiki zamanda yaşamayı, burada ve şimdi yaşamayı unutmazsanız hayatınızda olanlardan zevk alabilirsiniz. Geçmişinizin size bıraktığı öğretileri düşünün ve şimdiki zamanınızı iyileştirmek için kullanın. Bugünün aşkı için, coşkuyla yaşayın, gelecek geldiğinde yoluna ekmekte olduğunuz tohumların meyvelerini göreceksiniz. Kaderin size verdiği hediyeyi çoşkuyla alın ve tadını çıkarın!
3.Kartı Seçtiniz
Yaptığınız her şeye kalbinizi ve ruhunuzu koyan bir insansınız. Çünkü bu şekilde hayallerinizi gerçekleştireceğinizden eminsiniz. Ancak her şeyin bir zamanı olduğunu hatırlamak önemlidir, bu yüzden sabırlı olmalısınız ve hayatın akışına devam etmesine izin vermelisiniz. Hedeflerinize ulaşmak için tüm sevginiz ve cesaretinizle çalışmaya devam edin ve çabaladığınız her şeyin doğru zamanda size geleceğine güvenin.
4.Kartı Seçtiniz
Evrenin nasıl çalıştığını hatırlayın: Yaptığınız her hareketin belirli sonuçları vardır. Bu nedenle hayatınızda hak ettiğiniz mutluluğu elde etmek için ne yaparsanız yapın sevgiyle yapın. Siz her zaman çok şey veren bir insansınız, çünkü bu sizin doğanızda var, ama nasıl alacağınızı öğrenmenin zamanı geldi. Sevilmenize izin verirseniz, hayat size hak ettiğiniz her şeyi verecektir. İyi şeylere layıksınız, bu yüzden ona inanmaya başlayın ki tüm iyi şeyler hayatınıza girebilsin.

Share your Results:

Bir Kart Seçin Ve Ruhunuz İçin Tavsiye Mesajınızı Alın

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı