Bu Test İle Duygusal Durumunuzu Öğrenin

Duygusal durumunuzu bilmek ister misiniz? Ruh halimiz, sağlığımızla derinden ilişkilidir. Bizi her gün harekete geçiren duygulardır. Bu nedenle, duygusal durumumuzun nasıl olduğunu bilmemimiz çok önemlidir.

Mandala, belli bir anlam taşıyan büyülü bir çizimdir. Her mandala belirli bir mesaj veya dilek içerir. Kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için – bunlardan birini seçmelisiniz.

Bir Mandala Seçin

Bu Test İle Duygusal Durumunuzu Öğrenin
1.Mandalayı Seçtiniz
Şimdi melankolik bir ruh halindesiniz. Bu durumdayken yeni bir iş kurmamalısınız. Gezilere ve iş gezilerine gitmek için en iyi zaman değil. Bu sefer dinlendirici bir mola ve mahremiyet için mükemmel. Artık yeni başarılar için yeterli zihinsel güce sahip değilsiniz. Tüm planlarınızı sonraya ertelemek daha iyidir.
2.Mandalayı Seçtiniz
Seçiminiz şu anda çok şey başarabileceğiniz bir durumda olduğunuzu söylüyor. Güç ve kararlılıkla dolusunuz. Ancak bu durum aynı zamanda tehlikelidir çünkü bir kızgınlık adımı atabilirsiniz. Herhangi bir karar vermeden önce durup düşünmeniz gerekir. Artık ilişkilerde ve hayattaki her şeyden mutlusunuz. Kendinizden ve etrafınızdaki olaylardan mutlusunuz. Şimdi iyi gidiyorsunuz. Bu durumun tadını çıkarın.
3.Mandalayı Seçtiniz
Şimdi olumlu ve iyi bir ruh halindesiniz. Hayattaki her şey yolunda gidiyor, bu yüzden korumanızı kaybettiniz. Evren, size söylenen her şeyi dinlememenizi söylüyor. Verdiğiniz her kararı dikkatlice düşünün. Ortaya çıkan fırsatlara dikkat edin. Artık hayatınızı ellerinizle daha iyi ve daha parlak hale getirme fırsatınız var.

Share your Results: