Sihirli Bir Sembol Seç Ve Ruhunun Neye İhtiyacı Olduğunu Öğren

Çoğu zaman kendi duygularımızı ve arzularımızı doğru bir şekilde çözemeyiz, hatalar yaparız ve yanlış yolu seçeriz.

Ruhunun gerçekten ne istediğini bilmek ister misin? En yaygın semboller sayesinde sırları açığa çıkarabilirsin.

Resme dikkatlice bir bak ve çok düşünmeden kalbinin işaret ettiğini hemen seç.

Bir Sembol Seç

Sihirli Bir Sembol Seç Ve Ruhunun Neye İhtiyacı Olduğunu Öğren
1.Sembolü Seçtin
Aslan, Güneş'i Simgeler - ana güç kaynağı. Bu sembolü seçtiysen, aktif olarak kaderini kontrol etmek ve kendi üstünlüğünü hissetmek istersin. Belki de artık uzun süredir üzerinde çalıştığımız işi bırakmamız gerekiyor. Bu dönemde aktif olarak hayatını değiştirmek ve farklı bir yol seçmek istiyorsun. Ciddi değişikliklerden önce iyi düşünmek, meditasyon yapmak veya mantraları okumak önemlidir. Merak etme istediğin başarıyı elde edeceksin.
2.Sembolü Seçtin
Döngüsel zamanın sembolü kum saati. Bu sembol sana tuzağa düştüğünü bildirir. Geçmişin olayları daha ileri gitmene izin vermiyor, bundan acı çekiyorsun ama hiçbir şeyi bırakamıyorsun. Geçmişteki olayları unutman ve şimdiki zamanda yaşamaya başlaman gerekir. Kendine inan ve karmanı temizle. İşte o zaman hayatındaki her şey yoluna girecek.
3.Sembolü Seçtin
Duyguların gücünün ve gizli anlamların sembolü Ay. Ruhun huzursuz, seni rahatsız eden bir şey var ve bu nedenle huzurunu tamamen kaybettin. Sakinleşmen ve içsel bir durum oluşturman gerekiyor. İçeride uzun süredir kalanları çıkar. Bu seni arındıracak ve duygularını kontrol etmeyi öğretecektir.
4.Sembolü Seçtin
Anahtar - Bu sembol, kişinin kendi yaşamının temsilini deşifre eder. Yoğun bir şekilde gerçeği ve soruların cevaplarını arıyorsun. Seçilen seçeneği Evrenin bir işareti olarak düşün, çünkü doğru yönde ilerliyorsun. Harekete geçmekten, seyahat etmekten ve yeni tanıdıklar edinmekten çekinme. Bütün bunlar iç soruların cevaplarını bulmaya yardımcı olacaktır.
5.Sembolü Seçtin
Fatma Ana Eli - Karanlık güçlere karşı savunmak için bilinçaltı arzusunun işareti. Fatma ana eli, belki de kendi hatalarından dolayı, kendini içinde bulunduğun zor bir durumdan erken bir çıkış yolu vaat ediyor. Git ve devam etmek için kendini affet. Kendini olumsuzluklardan koru, dinlenmek için zaman ayır ve enerjini geri kazan.

Share your Results: