Bir Kart Seç Ve Şamanik Enerjinizi Serbest Bırak


Hayatının bu anında hangi şaman enerjisinin senin için en iyi şekilde çalışacağını bulmak için en sevdiğin hayvanlardan birini seç!

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Şamanik Enerjinizi Serbest Bırak
1.Kartı Seçtin
Günümüzde hayatında dış etkenlerden ek korumaya ihtiyacın olabilir. Koruma, diğer insanların sözlerinden ve olumsuz davranışlarından olabilir. Bu o kadar önemlidir ki, kendini ve çevreyi olabildiğince temiz ve berrak tutmaya çalışmalısın. Kendini ve çevreni daha sık terk etmen, sağlıksız durumların meydana gelme olasılığını sınırlamak için daha bilinçli çabalar göstermen gerekebilir ve böylece pozitif kalman daha iyi olur!
2.Kartı Seçtin
Bu kuşlar öfkeleri ve kararlılıkları ile bilinirler. Kendilerini, sevdiklerini ve evlerini korumak için hiçbir şeyden vazgeçmezler. Etrafına ciddi sınırlar koymak için bu kuşların tavırlarını ve mücadelelerini kabul etsen iyi olur. Şimdi itaatkar ve kayıtsız olmanın zamanı değil. Doğru adımı atmayı ve haklı olarak sana ait olanı atmayı bekleyen insanlar var ya da belki de kendini bazı korkutmalara karşı savunman ve işleri netleştirmen gerekiyor. Her halükarda geri adım atmamalı ve yaşamında sağlıklı, güçlü ve gerekli sınırlar koymalısın.
3.Kartı Seçtin
Bir yaban arısı seçtin, hayatınla meşgul olma ve hayallerini gerçekleştirme zamanı. Arılar çalışkandır ve hedeflerine ulaşana kadar durmazlar. Ayrıca bir ekip içinde çalışırlar ve hepsi ortak bir hedef için eşit şekilde çalışırlar. "Şirketindeki" herkes aynı hızda mı çalışıyor? Seninle ilgili insanlarla çalışıyor musun? Herkes iyi gidiyorsa ve herkes aynı şeyi yapıyorsa, o zaman doğru yoldasın demektir. Bazıları üzerine düşeni adil bir şekilde yapmıyorsa, seninle aynı hedeflere ve aynı kararlılığa sahip insanlarla çalışmaya başlamanın zamanı geldi.

Share your Results:

Bir Kart Seç Ve Şamanik Enerjinizi Serbest Bırak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı