Bir Kart Seç Ve Şamanik Enerjinizi Serbest Bırak

Hayatının bu anında hangi şaman enerjisinin senin için en iyi şekilde çalışacağını bulmak için en sevdiğin hayvanlardan birini seç!

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Şamanik Enerjinizi Serbest Bırak
1.Kartı Seçtin
Günümüzde hayatında dış etkenlerden ek korumaya ihtiyacın olabilir. Koruma, diğer insanların sözlerinden ve olumsuz davranışlarından olabilir. Bu o kadar önemlidir ki, kendini ve çevreyi olabildiğince temiz ve berrak tutmaya çalışmalısın. Kendini ve çevreni daha sık terk etmen, sağlıksız durumların meydana gelme olasılığını sınırlamak için daha bilinçli çabalar göstermen gerekebilir ve böylece pozitif kalman daha iyi olur!
2.Kartı Seçtin
Bu kuşlar öfkeleri ve kararlılıkları ile bilinirler. Kendilerini, sevdiklerini ve evlerini korumak için hiçbir şeyden vazgeçmezler. Etrafına ciddi sınırlar koymak için bu kuşların tavırlarını ve mücadelelerini kabul etsen iyi olur. Şimdi itaatkar ve kayıtsız olmanın zamanı değil. Doğru adımı atmayı ve haklı olarak sana ait olanı atmayı bekleyen insanlar var ya da belki de kendini bazı korkutmalara karşı savunman ve işleri netleştirmen gerekiyor. Her halükarda geri adım atmamalı ve yaşamında sağlıklı, güçlü ve gerekli sınırlar koymalısın.
3.Kartı Seçtin
Bir yaban arısı seçtin, hayatınla meşgul olma ve hayallerini gerçekleştirme zamanı. Arılar çalışkandır ve hedeflerine ulaşana kadar durmazlar. Ayrıca bir ekip içinde çalışırlar ve hepsi ortak bir hedef için eşit şekilde çalışırlar. "Şirketindeki" herkes aynı hızda mı çalışıyor? Seninle ilgili insanlarla çalışıyor musun? Herkes iyi gidiyorsa ve herkes aynı şeyi yapıyorsa, o zaman doğru yoldasın demektir. Bazıları üzerine düşeni adil bir şekilde yapmıyorsa, seninle aynı hedeflere ve aynı kararlılığa sahip insanlarla çalışmaya başlamanın zamanı geldi.

Share your Results: