HANGİ ÇİÇEK RUHUNU TEMSİL EDER?

test-cvekje-1.jpg

Çiçekler, aklımızın yoluna girmediği zaman ruhlarımızla daha net konuşur!

Böylece sizleri odaklamaya davet ediyoruz. Yerdeki ayaklarınızın, vücudunuzun ve nefesinizin farkında olun. Sizi en çok cezbeden çiçeklere bakarken nasıl hissettiğinizi gözlemleyin,

Haydi başlayalım!!!

 1. Hoşunuza Giden Çiçeği Seçin

HANGİ ÇİÇEK RUHUNU TEMSİL EDER?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Seçtiğiniz Çiçeğe Göre

  Yoğun bir tutkuyla parıldayan ruhunuz var ve ruhunuz bir kaplanın ruhuyla aynı.Çok kararlı bir karakteriniz var ve hayatın zorluklarına yabancı değilsiniz. Ancak, ruhunuz bir kaplanın acımasızlığına sahip bu da her şeye karşı ileri gitmenizi sağlar.Çıplak dişler ve keskin pençelerle hayatınızı parlatırsınız ve her yeni engeli bir önceki ile aynı yoğunlukta yaşayarak yaklaşırsınız.

  Güçlü auranız daima insanları size doğru çeker. Enerjiniz ve yaratıcılığınız ile insanlara ilham veriyorsunuz.Sensiz yapılan işler eğlenceli olmaz.

  Zambak da saflık ve rafine güzelliği sembolize eder. Sen iyimser, meraklı ve maceracı bir insansın bu mükemmel bir karışım.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Seçtiğiniz Çiçeğe Göre

  Enerjik ve sevimli birisin ruhun tıpkı Ayçiçeği gibi.Siz bir sosyal kelebeksiniz, beyniniz sürekli olarak sizin için konsantre olabilmenizi oldukça zorlaştıran olaylar, fikirler ve olası sonuçlar akışına sahiptir. Manyetik kişiliğiniz ve enerjiniz sonsuzdur,bazıları için bunaltıcı olabilir, ancak olumlu tarafta göremeyeceğiniz bir durum veya sorun yoktur.

  Hayatın bir noktasında, mutlu olmaya karar verdiniz ve o zamandan beri dünya çok daha iyi bir yer oldu!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Seçtiğiniz Çiçeğe Göre

  Sen entelektüel ve romantiksin ve ruhun Kırmızı Gül gibi. Yaşamın dramatik anlarıyla ilişkili güçlü bir çiçek. 

  Senin için, Kırmızı Gül çok daha fazlası demektir. Ruhunuzun katmanları, bir gülün karmaşık yaprakları gibi karmaşık ama zariftir. 

  Şehvetli doğanız, bilgi için doyumsuz bir arzunun yanı sıra, romantik ruhunuzu yönlendirir… Ve hiçbir şey ruhunuzdaki ateşi yakmaz, iyi bir kitap gibi.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Seçtiğiniz Çiçeğe Göre

  Çok nazik bir insansınız.Sağlayıcı ve aile odaklı. Sizin ruhunuz Mavi Ortanca. 

  Destek ve sevgi sağlarsınız, ruhunuz tek bir çiçekle değil, zarif mavi yaprakları ile temsil edilir,ruhların her birini temsil eden derin bir bağlantınız vardır. 

  Sevdikleriniz size güveniyor ve sizden güç alır,sizde sevdiklerinize güç vermekten mutluluk duyarsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Seçtiğiniz Çiçeğe Göre

  Doğaya göre düşünceli ve sakinsiniz ve ruhunuz Kutsal Mor Lotus'dur. 

  Sen bilgeliğin sınırsız olduğu ayrılmış bir insansın, aynı zamanda sizin için bir güvenlik ağı olan çok içe dönük bir insansınız. 

  Vicdanınız sürekli olarak yansır ve yalnızlık eğilimleriniz, başkalarına durgunluktan dolayı, durgunluk ve sessizliğinizi karıştırmaya yöneltir; 

  Sizin için, “denge” ve “maneviyat” sadece kendiliğinden sağlanmakta ve dinginlik ve barışçıl olmak, yaşamınızı adamaya değer bir şeydir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Seçtiğiniz Çiçeğe Göre

  Gerçekten doğada kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Sizin “eski bir ruhunuz var” ve ruhunuz Vahşi Çiçekler içinde somutlaşıyor. 

  Çok yaratıcı ve esnek bir insansınız, kendinizin doğrudan çevrenizden ,  etkilendiğini görüyorsunuz ve ortamınıza bağlı olarak ruh haliniz değişiyor. Yaratıcılık ve sanat sizin için basit hobiler değil, hayatın bir parçası: sadece suya ve toprağa ihtiyacınız var.

  Ruhunuz müzik dinlerken, bir ormanda yürürken veya düşüncelerinizi bir tuval üzerine yerleştirirken gerçekten uyanır.
  Sonuçlarınızı Paylaşın