Bir Kristal Seç Ve Senin Hakkında Ne Ortaya Çıkardığını Keşfet

Şu anda en çok beğendiğini seç, sadece favori rengini seçme!

Seçiminin açıklaması senin hakkında neler ortaya çıkarıyor öğren.

Bir Kristal Seç

Bir Kristal Seç Ve Senin Hakkında Ne Ortaya Çıkardığını Keşfet
1.Kristali Seçtin
Seçimin, iletişim becerilerin üzerinde çalışmanı isteyecektir. Aklından geçenler hakkında konuşmaya ihtiyacın var mı? Duygularına, kendine veya başka birine karşı dürüst müsün? Başkalarını etkili bir şekilde dinliyor musun?Bu taş, kulakları da içeren boğaz çakrasını temsil eder ve bu nedenle her türlü iletişimle ilişkilidir. Boğaz ağrısı gibi fiziksel sorunların varsa, birine ne söylemediğini veya daha fazla diplomasi ile konuşmaya çağrıldığını anlamanın zamanı geldi. Barışı korumak veya çatışmadan kaçınmak için sözlerini yutuyor musun? Öfkeyle mi konuşuyorsun? Boğaz probleminin ardındaki duygusal problemi değerlendirmenin zamanı geldi.Kulaklarınla ilgili sorunların varsa, belki de artık duymak istemediğine veya yüksek benliğinin fısıltıları da dahil olmak üzere çevrendekileri dinlemeye çağrılmadığına karar verdin. Bu fiziksel rahatsızlığın gerçeğini sadece sen bileceksin.Çocuklar genellikle 'Hayır' kelimesini duymak istemedikleri veya ebeveynlerinin onları azarladığını duymadıkları için kulaklarıyla ilgili sorunlar yaşarlar.Bu kristal maviye boyanmıştır, dolayısıyla bu kristal kendine karşı dürüst olmadığını da gösterebilir. Sürekli maske takıyor, başkalarının gerçek seni görmesine izin vermiyor musun? Hepimiz benzersiziz, bireysel yeteneklere sahibiz. Dünyaya, gerçek benliğini, güzel olanı göstermenin zamanı geldi.
2.Kristali Seçtin
Şifa, denge, uyum, barış veya çok fazla sevgiye ihtiyacın var. Yeşil, merkezi çakra, en düşük ve en yüksek olan kalp çakrasını temsil eder. Yani bu çakra kalp, denge, uyum, şifa ve sevgi ile ilgili her şeyi temsil eder. Doğadayken kendini huzurlu hissetmiyor musun? Doğada yürüyüşe çıktığımızda, yeşil yaprakların yardımıyla bu çakrayı doğal olarak dengeleriz.Bu kristalin seçimi, iyileşme veya merkezine geri dönme ihtiyacını temsil eder. Geçmişteki yaralanmalar nedeniyle bu çakrayı kapattın mı? Bilmelisin ki bu çakra kapandığında sevgiyi almak ve insanlarla bağlantı kurmak için kendini kapatırsın. Belki arkadaş edinmekte zorlanıyorsun. Bu çakra aynı zamanda öz sevgiyi de temsil eder, bu yüzden belki de kendini beslemeye başlamanın, kendini değerli hissetmene ve her şeyi, hayatın sunduğu en iyisini hak ettiğini hissetmeye başlamanın zamanı gelmiştir.Hastanelerin duvarlarının yeşile boyandığını fark etmişsindir. Bunun nedeni yeşilin çok iyileştirici bir renk olması ve aynı zamanda büyümeyi temsil etmesidir. Yani şimdi bir çeşit şifa aramanın zamanı geldi. Tabii ki, kalp veya akciğerlerle ilgili herhangi bir sorun da bu çakranın biraz şefkatli ve sevgi dolu bir bakıma ihtiyacı olduğunun bir göstergesidir.
3.Kristali Seçtin
Seçimin, Solar Pleksus çakrasının etrafındaki sorunları gösterir. Bu çakra bizim güç merkezimiz ya da irademizin yeridir. Gücünü başkalarına verdin mi? Kendi hayatının sorumluluğunu almak yerine başkalarının hayatını kontrol etmesine izin verdin mi? Belki başkalarına bağımlı hale geldin veya düşük öz saygın var. Şimdi kendi hayatını yönetmeye odaklanma zamanı. Sessizce meditasyon yaparak zaman geçir ve hayatında yaratmak istediğin şeylere odaklan. Evet, gerçekliğini görselleştirme ile yaratma, hedefler belirleme gücüne ve hedeflerine doğru her gün küçük adımlar atma cesaretine sahipsin. Büyük hayaller kur ve hayallerinin peşinden git.Başlamak için mükemmellik gerekli değildir. Bu kristal aynı zamanda tüm formlarda bolluğun hayatına girmesine izin vermek için kullanılacak en büyük kristallerden biridir. Belki şu anda biraz para sorunun var ya da kendini değerli hissetmediğin veya hak etmediğin için bolluğu kovalıyorsun. Bunu herkes kadar sen de hak ediyorsun, bu yüzden bolluğun hayatına akmasına izin ver.

Share your Results: