Bir Kart Seç Ve Hangi Senaryoda Olmak İstediğini Öğren

Son derece başarılı insanlar, çevrelerindeki dünyayı daha iyi anlamak için sürekli olarak öğrenirler ve çabalarlar. Her seçim, hatta en küçüğü bile işe yarayacaktır.

Geçmiş zaman kurtarılamaz, ancak rotayı düzeltebilirsin. Hatalardan ders alabilir, sorunları çözebilirsin ama her zaman bir bedeli vardır. Bunu fark ettiğinde, gereksiz faaliyetlere zaman ayırma konusunda çok daha hassas olursun.

Unutma, başarı ve mutluluk bir seçimdir. Bir şeyleri görme şeklini değiştirdiğinde, gördüğün şeyler de değişir. Bir kart seç ve hangi senaryoda olmak istediğini öğren.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Hangi Senaryoda Olmak İstediğini Öğren
1.Kartı Seçtin
Cesaret etmeyi çok seven, hedeflerine ulaşmak için kelimenin tam anlamıyla ateşten geçen bir insansın. Her zaman enerjik ve tutkulu olan bir insansın. Sende ince bir şey yok. Onu sevmeye ya da hepsinden nefret etmeye meyillisin.Çok sayıda fikrin var ve çabucak karar veriyorsun. Dünyaya ne kadar endişeli olduğunu göstermiyorsun. Çok fazla enerjin var ve bu çok gergin olabileceğin anlamına geliyor. Her şey senin için çok riskli. Dramayı kafanda kurmadan edemezsin.Ancak, arkadaş çevrende harikasın. Sana ihtiyaç duyduklarında her zaman yanlarındasın. Başarı hayatında daha az. Çünkü kendi yolunda savaşma eğilimindesin. Bu seni yorar ve projelerini kristalize edemezsin! Hayat dengeli olmalı.
2.Kartı Seçtin
Sen diğer insanları ve dünyayı çok iyi anlayan bir insansın. Ne kadar bildiğini belli etmiyorsun. Birinin yüz ifadelerinden veya ses tonundan çok şey anlayabilirsin. Ve sana ne zaman yalan söylediklerini her zaman biliyorsun. Dünyaya tam olarak göstermek istediğin şeyi göster. İnsanları iyi okumanın yanı sıra, seni nasıl okuduklarını da bilirsin. Ne zaman manipüle edildiğini biliyorsun ve mümkünse birini nasıl manipüle edeceğini biliyorsun. Normalde buna başvurmazsın!Bu resmi kim seçtiyse, sahip olduğu az şeyi kaybetme korkusuyla fazla cesaret etmeyen bir kişidir. Bu en uygun yoldur. Elbette engellerden çekinmek zorunda değilsin ama çok az şey yapmaya cesaret edeceksin.Biraz daha açık ol, böylece hedeflerine ulaşabilirsin! Bu arada, arkadaşların seni çok dengeli bir insan olarak tanıyor ve takdir ediyor.
3.Kartı Seçtin
Alışılmadık ilgi alanları, inançları ve uygulamaları olan bir insansın. Her zaman biraz tuhaf oldun. Kuralları veya gelenekleri pek umursamıyorsun. İşleri kendi bildiğin şekilde yaparsın ve çiplerin olabilecekleri yere düşmesine izin verirsin. Dünyaya seninle ilgili her şeyi göster. Seni yargılayanlara saklayacak ve gülecek hiçbir şeyin yok. Keşke hepsi senin gibi olsalar. Bir hipster olmanın çok fazla neşesi var.İşler zorlaştığında çok çabuk pes ediyorsun. Bu seni sonsuza kadar götürmez! İyi bir hırs ve hassasiyetle çalışmayı öğrenmelisin. Arkadaşların seni bir hayran olarak tanıyor ama sen herkes için eğlencelisin!

Share your Results: