Bu Hayattaki Gerçek Görevinizi Bilmek İstiyor Musunuz


Hepimiz bu dünyaya belli bir yaşam misyonu ile geldik,siz de bu hayattaki gerçek görevinizi bilmek istiyorsanız bir tüy seçin…

Bir Tüy Seçin

Bu Hayattaki Gerçek Görevinizi Bilmek İstiyor Musunuz
1.Tüyü Seçtiniz
İlk tüyü seçerseniz, bunun sebebi yaşam görevinizin yaratıcılığa bağlı olmasıdır. Özgün düşünen, hayallerini gerçekleştirebildiğini bilen bir insansınız. Dünyanın daha iyi olması için ihtiyaç duyduğunuz şey henüz icat edilmediyse, onu icat etmeye karar verirsiniz.
2.Tüyü Seçtiniz
İkinci tüyü seçerseniz, bunun nedeni her zaman başkalarını önemseyen çok hassas bir insan olmanızdır. Bu dünyadaki göreviniz, çevrenizdeki insanların güvenliğini desteklemek ve sağlamaktır. Bazen zor olabilir ve kendinize de dikkat etmeyi unutmamalısınız. Ama senin görevin her zaman başkalarına yardım eden bir kişi olmaktır, çünkü başkalarını bu dünyanın olumsuzluklarından ve kendilerinden korumak için cömert bir ruhun ve yeteneğin var!
3.Tüyü Seçtiniz
Üçüncü tüyü seçerseniz, bu hayatta göreviniz iyileşmektir. Sizler büyük bir iç dünyaya sahip bir insansınız ve başkalarının neye ihtiyaç duyduğunu, onlara neyin zarar verdiğini ve neyin eksik olduğunu öğrenme fırsatınız var! Bu nedenle, yeteneğiniz - başkalarının iyileşmesine yardımcı olmaktır. Siz, basitçe, çevrenizdeki insanlara rehberlik eden ve eşlik eden bir kişisiniz.
4.Tüyü Seçtiniz
Bu tüyü seçerseniz, bunun nedeni çok fikir sahibi bir insan olmanız, sonsuz enerji rezervine sahip olmanız ve her zaman yeni bir şeyler yapmak istemenizdir. Görevin bu enerjiyi başkalarına yaymaktır. Arzu, inanç, coşku ve etrafınızdakilerin kalplerinde hala sahip olduğunuz her şeyi ekmek zorundasınız. Enerjiyi başkalarına solumak için kendinizi boşaltabilirsiniz. Endişelenmeyin, doğru olanı yapıyorsunuz.

Bu Hayattaki Gerçek Görevinizi Bilmek İstiyor Musunuz

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı