Bir Resim Seç Ve En İçteki Arzularını Ortaya Çıkar

Bazen bir kişi kendine özel arzuların zihninde gizlendiğini kabul edemez. Kişiliğimizin ihtiyaçlarına dikkat etmezsek, duygusal olarak tükenmeye başlarız. Bu yüzden gizli arzularını bilmek ve onları gerçeğe dönüştürmek çok önemlidir. Gerçekten ne istediğini bilmiyorsan, bu testi kullanabilirsin.

Teste geçmeden önce buradaki adımları uygulamalısın.

• Rahatlamaya ve kişiliğine odaklanmaya çalış.
• Hiçbir şey düşünme! Çünkü düşünceler bilinçaltına müdahale eder.
• Mevcut resimlere bir göz at.
• En çok sevdiğin birini seç.

Mantıklı düşünmemek ve sezgisel olarak hareket etmek çok önemlidir! Sadece bilinçaltın sana içindeki arzunun ne olduğunu söyleyebilir.

Bir Resim Seç

Yabani Gül Ve Hançeri Seçtin
Hayatında tutku yok! Belki de olan her şey ve özellikle ruh eşinle olan ilişkin hakkındaki görüşlerini yeniden gözden geçirmelisin. Böylece, hayatının nasıl daha iyiye doğru değiştiğini göreceksin.
Delinmiş Yeşil Çiçeği Seçtin
Birisi seni çok kötü incitti veya rahatsız etti. Bu olumsuz duygulardan kurtulmanın zamanı geldi. Sadece negatif enerjiden kurtulman gerekiyor. Manevi uygulama ve meditasyonla meşgul olmalısın.
Kilitli Elması Seçtin
Maddi değerlere çok fazla önem veriyorsun. Alışverişe çık, birikiminin bir kısmını tatile harca, hayal ettiğin şeyi satın al. Unutma, 'tüm parayı kazanamazsın!'
Mavi kalp Ve Bir Yıldızı Seçtin
Seçimin, sevgi ve duygu olmadan yaşamaktan bıktığın anlamına gelir. Sadece hayatına biraz romantizm getirmen gerekiyor. Derinlerden gerçek “Ben”i açmaya ve çıkarmaya çalış.
Yükselen Kuşu Seçtin
Şiddetle özgürlükten yoksunsun. Çok fazla iş, ev işleri ve diğer problemler üstüne yığıldı. Hayatımızdaki her şeyin ölçülmesi gerektiğini unutma, aksi takdirde kendini en korkunç işkencelere mahkum edebilirsin.