Resimlerden Birini Seçin Ve Hayatta Neler Kaçırdığınızı Görün

Bu 8 resme yakından bakın ve size en çekici geleni seçin. Seçiminiz, şu anda hayatta en çok neyi özlediğinizi gösterecektir.

Bir Resim Seçin

Resimlerden Birini Seçin Ve Hayatta Neler Kaçırdığınızı Görün
1.Resmi Seçtiniz
Seçiminiz bir park bankına düşerse, belirli bir kişiyi özlüyorsunuz demektir. Unutmayın, belki de akrabalarınızdan biriyle uzun süredir iletişim kurmamışsınızdır veya daha önce güçlü arkadaş olduğunuz biriyle bağlantınızı kaybetmişsinizdir. Bağlantıları ve iletişimi yeniden kurmanın zamanı geldi. Keyifli bir şekilde bir bardak çay veya bir kahve eşliğinde güzel bir sohbet tam şimdi ihtiyacınız olan şey.
2.Resmi Seçtiniz
Ormanın içinden geçen yolu seçtiyseniz, ciddi bir değişime ihtiyacınız vardır (hem dış hem de iç). Ancak, kendinizde bir şeyi değiştirmek o kadar kolay değilse, muhtemelen yeni bir saç modeli yapabilir, gardırobunuzu yenileyebilir veya evde bir yeniden düzenleme başlatabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir şey yapmaya çalışın: yabancı bir dil öğrenin, bir binicilik okuluna kaydolun, spor yapın, çizmeye başlayın. Size ilham veren ve sizi mutlu eden şeyi yapın.
3.Resmi Seçtiniz
Görünüşe göre, seyahat ve maceradan yoksunsunuz. Ne kadar zamandır tatilde olmadığınızı düşünün. Büyük olasılıkla, uzak ülkeleri ve heyecan verici gezileri hayal ediyorsunuz ve bunun yerine televizyonun önünde oturuyorsunuz veya çalışıyorsunuz. Tatilinizi daha çeşitli hale getirmeye çalışın. Elbette, herkesin Paris turuna parası yetmiyor, ama kesinlikle yaşadığınız yerden çok da uzak olmayan, ilginç zaman geçirebileceğiniz harika yerler de var.
4.Resmi Seçtiniz
Dağ manzaralı bir resim seçimi, hayatınızın sosyal alanına çok fazla zaman ayırdığınızı ve tüm iletişimden acil bir dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Büyük olasılıkla, insanlardan ve endişelerden uzak, kendinizle yalnız kalmak için biraz zamana ihtiyacınız var. Dışarı çıkmak için birkaç gün ayırmaya çalışın. Bu zihinsel gücünüzü geri kazandıracak ve size enerjiyi geri verecektir.
5.Resmi Seçtiniz
Şimdi ihtiyacınız olan tek şey özgürlüktür. Koşullara çok bağımlısınız ve hayatı dolu dolu yaşamıyorsunuz. Kabul edin, hiç her şeyi bırakıp gitmeyi düşündünüz mü? Kalbinizin sesini dinlemeye çalışın ve hayallerinizin sizi nereye götürdüğünü görün.
6.Resmi Seçtiniz
Eski şehirde rahat bir cadde seçtiyseniz, bu, düzen ve tutarlılıktan yoksun olduğunuz anlamına gelir. Elbette sürekli olarak zamanın yersiz olduğunu düşünüyorsunuz ve hiçbir şey yapmıyorsunuz. Öyleyse, zaman yönetimini inceleyin. Bir plan geliştirin ve onu saptırmadan veya dikkatinizi dağıtmadan izleyin. Ertelemeyle mücadele edin. Aynı zamanda, dinlenmenin de önemli olduğunu unutmayın.
7.Resmi Seçtiniz
Deniz feneri olan bir resim seçmek, hayal etmenin ne anlama geldiğini unuttuğunuzu gösterir. Rüyaların sadece çocuklara özgü olduğunu ve yetişkinlerin her şeye ayık bir şekilde bakması gerektiğini düşünüyor musunuz? Hatalısınız! Rüyalar, etrafımızda gerçekliği inşa etmemize yardımcı olur ve hiçbir şeyi hayal etmezseniz, çok şey başaramazsınız. En çok neyi istediğinizi hayal etmek için hayal gücünüzü kullanın. Şimdi bunu nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinizi düşünün.
8.Resmi Seçtiniz
8. resmi seçtiniz yani, yeterince tatiliniz yok. Ya bir işkoliksiniz ya da tamamen bir rutine batmışsınız. Biraz tembel olmanız ve rahatlamanız, sahilde uzanarak zaman geçirmeniz veya en azından yakındaki bir parkta daha sık dışarıda olmanız gerekir. Büyük olasılıkla, son zamanlarda enerjinizin ve entelektüel güçlerinizin tükendiğini ve geri kazanılması gerektiğini fark ettiniz.