Hayatta En Çok Neyi Özlersin Bir Gezegen Seç Ve Cevabı Bul

Bilinçaltımız sürekli bize ipuçları vermeye çalışıyor. Özellikle bir şeyler ters giderse veya kendimizi boşlukta hissedersek. Ancak herkes aynı işaretleri görmez. Bugün bilinçaltına dönebilir ve şu anda hayatta en çok özlediğin önemli bilgileri öğrenebilirsin.

Teste geçmeden önce bunları uygulamalısın;

• Gözlerinizi kapat, rahatla ve hiçbir şey düşünme.
• Uzayda olduğunu hayal et.
• Her şeyi hisset! Ağırlıksızlık, uçuş ve sakinlik.
• Şimdi gezegenlerin mevcut resimlerine bir göz at.

Bir gezegenin görüntüsünü seçerken, sezgine dikkat etmeye değer. Sadece o doğrudan bilinçaltımızla bağlantılıdır.

Bir Gezegen Seç

Hayatta En Çok Neyi Özlersin Bir Gezegen Seç Ve Cevabı Bul
1.Gezegeni Seçtin
Seçimin yeterince dinlenmemiş olduğunu gösteriyor. Zaten yorgunsun ve yeteneklerinin sınırına kadar çalışıyorsun. Tüm gizli rezervler tükeniyor! Şimdi bir mola vermeye ve iyi bir dinlenmeye değer.
2.Gezegeni Seçtin
Şimdi, her zamankinden daha fazla, sana yakın insanların bakımına ihtiyacın var. Ek olarak, bir ilişkide sevgi ve romantizmden payın yok. Belki uzun süredir yalnızsın veya şu anki ilişkin kendini tüketmiş durumda.
3.Gezegeni Seçtin
Çok fazla ilgi ve destekten yoksunsun. Bu durum seni bir çıkmaza sokar ve kendini depresyonda hissetmeye başlarsın. Bundan kaçınmak için, kendini bir araya getirmen ve duygularına dikkat etmeye başlaman yeterlidir.
4.Gezegeni Seçtin
Kendine güvenin eksik. Bu noktada, sadece benlik saygını geliştirmek için çalışman gerekir. Kendini daha sık öv.
5.Gezegeni Seçtin
Şu anda, şiddetle yeni duygulardan yoksunsun. Çeşitli gri günler için bir manzara veya faaliyet alanı değişikliğine ihtiyacın var. Günlerini nasıl çeşitlendirebileceğini düşün.
6.Gezegeni Seçtin
Gerçek bir maceraya ihtiyacın var! Bir seyahate çık, yeni insanlarla tanış. Bu kesinlikle sana güç verecektir. Çok özlediğin bu yeni duygulardır.
7.Gezegeni Seçtin
Eksik olduğun şey iradedir. Eylemlerinde daha ısrarcı ve tutarlı olmalısın. Kendi zamanını düzenlemeye çalış ve tembelliği uzaklaştır!
8.Gezegeni Seçtin
İyi bir arkadaşa çok ihtiyacın var. En zor zamanlarında sana yardımcı olacak güçlü bir omuza ihtiyacın var. Böyle birini bulmaya çalış, o zaman hayatının nasıl değiştiğini hissedeceksin.