En Sevdiğiniz Bir Taşı Seçin Ve Şu An Hayatınızda Kullanabileceğiniz Nitelikleri Keşfedin

Taşların görüntüsüne bakın, diğerlerinden daha çok sevdiğiniz taşı sezgisel olarak seçin. Çekildiğinizi hissettiğiniz taş, şu anda hayatınızda kullanabileceğiniz bazı niteliklere sahiptir.

Bir Taş Seçin

En Sevdiğiniz Bir Taşı Seçin Ve Şu An Hayatınızda Kullanabileceğiniz Nitelikleri Keşfedin
1. Ametist Taşını Seçtiniz
Ametist, üçüncü göz ve sezgi ile ilişkili bir taştır. Bu taşı seçtiyseniz, korunmaya, özellikle ruhsal veya psişik korumaya ihtiyacınız olduğuna dair bir işaret olabilir. Özellikle başkalarına şefkat duyarken nasıl hissettiğini hissediyorsanız veya başkalarını memnun etmek için sürekli kendinizi feda ediyorsanız. Bu taşın seçimi aynı zamanda hayatınızdaki bir şeye bağımlı olabileceğinizi veya takıntılı olabileceğinizi ve bunun sonucunda zihinsel ve ruhsal netlik kaybına neden olabileceğinizi gösterir. Kendinizi belirli yiyeceklere, düşüncelere veya kötü alışkanlıklara bağımlı hissediyor musunuz? Şu anda hayatınızda hangi zorlayıcı ihtiyaçların sizi engellediğini düşünün ve bunun üstesinden gelmek için içinizde var olan gücü ve ruhsal korumayı kullanıp kullanamayacağınızı görün. Öneriler: Bir ametist takın, üçüncü göz çakrasıyla çalışın ve meditasyon yapın.
2. Lapis Lazuli Taşını Seçtiniz
Lapis lazuli, gerçekle ilişkili bir taştır. Kendini ifade etmeyi teşvik eder. Bizi gerçek benliğimizi ve gerçek düşüncelerimizi keşfetmeye yönlendirir. Lapis lazuli, gerçeği, bütünlüğü ve dürüstlüğü yöneten enerji merkezi olan boğaz çakrası ile ilişkilidir. Aynı zamanda bize bilgeliği, fikirleri ve yaratıcılığı dünyayla paylaşmamız için ilham veren bedenin enerji merkezidir. Lapis lazuli'ye çekildiğinizi hissediyorsanız, kendinize ve başkalarına karşı daha dürüst olmanız gerektiğinin bir işareti olabilir. Uzun zamandır zor bir sohbeti erteliyorsanız, kendinize bakmanın ve nerede olduğunuz hakkındaki gerçeği öğrenmenin zamanı geldi. Kendinizden ve başkalarından hangi gerçeği saklıyorsunuz? Gerçek düşüncelerinizi ve duygularınızı iletmekten kaçınmak için kendinizi kapatıyor musunuz? Öneriler: Önemli bir konuşmadan önce, bu kişiyle (veya kişilerle) daha önce tanıştığınızı iddia ettiğiniz bir durumu hayal etmeye çalışın. Uzun zamandır söylemek istediğiniz ama cesaret edemediğiniz her şeyi yüksek sesle söyleyin. Bitirdiğinizde, ona (veya onlara) şifa ve sevgi dolu enerji göndermeyi hayal edin. Hooponopono tekniğini kullanabilirsiniz.
3. Lepidolit Taşını Seçtiniz
Lepidolit'e ilgi duymak, dinlenmek ve rahatlamak için daha fazla zaman harcamanın yanı sıra sahip olabileceğiniz herhangi bir stres veya endişeyi ele almak için daha fazla zaman harcamanız gerektiğinin bir işareti olabilir. Modern yaşam tarzlarımız streslidir, bu nedenle zaman zaman kapatıp yeniden başlatmak için zaman ayırmak önemlidir. Bunun için doğada geçirilen zaman harikadır. Ayrıca insanlara hayır demeyi öğrenmelisiniz. Günlük olarak, temiz bir diyet yiyerek, egzersiz yaparak, meditasyon yaparak, yaratıcı projeler üzerinde çalışarak, arkadaşlarla takılarak veya bir terapistle konuşarak kaygı ve stresi azaltabilirsiniz. Lepidolit tamamen hayatınıza barış getirmekle ilgilidir, bu yüzden kendiniz için nasıl daha fazla barış yaratabileceğinizi düşünün ve bunun sizi ve çevrenizdekileri nasıl olumlu etkileyeceğini görün. Öneriler: Lepidolit giyin, doğada zaman geçirin, kalp çakranızla çalışın, sosyal ağlardan ve televizyondan uzak durun, papatya çayı için.

Share your Results: