ŞU ANDA OLMAK İSTEDİĞİNİZ YERİ SEÇİN VE HAYATINIZDA NEYİN EKSİK OLDUĞUNU ÖĞRENİN

Hayatınızda neyin eksik olduğunu bilmek ister misiniz? Bu test tam size göre

Şimdi sizi biraz rahatlamaya ve bu 8 harika yere bakmaya davet ediyoruz. Her biri kendi yolunda güzel ve eşsiz.

Her yerde kendine özgü ve ilgi çekici bir şey vardır. Kendinizi dinleyin. Şu anda nerede olmak istediğinizi düşünün.

Bir Resim Seçin

ŞU ANDA OLMAK İSTEDİĞİNİZ YERİ SEÇİN VE HAYATINIZDA NEYİN EKSİK OLDUĞUNU ÖĞRENİN
1.Resmi Seçtiniz
İletişime ihtiyacınız var, bol bol konuşun. Sadece birkaç kelimeyle değil, uzun konuşmalar, samimi konuşmalar yapın. Uzun süreli bir arkadaşınız için zaman ayırın, ondan sizin için zaman kazanmasını isteyin. Böylece sabaha kadar konuşabilirsiniz, her şey hakkında konuşabilirsiniz, geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek ...
2.Resmi Seçtiniz
Hayatınızı biraz değiştirmeye ihtiyacınız var. En azından dış, değişiklikler ve iyileştirmeler gereklidir. Belki de saç şeklinizi, kıyafet tarzınızı değiştirmelisiniz? Veya dairenizdeki mobilyaları yeniden düzenleyin? Yeni bir meslek öğrenin.
3.Resmi Seçtiniz
Bir şekilde duygularınızı tazelemeniz, hayatınızın tadına bakmanız gerekiyor. Başka bir ülkeye veya şehre seyahat etmek size yardımcı olacaktır. Sizin için olağandışı bir şey denemeye değer olabilir: at binme, paintball, paraşütle atlama gibi...
4.Resmi Seçtiniz
Basit ve huzurlu bir yaşama ihtiyacınız var. Çok yorgunsunuz biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Doğada vakit geçirin, bitki yetiştirin. Akşamları ağustos böceklerinin seslerini dinleyin. Yağmurun sesi altında uykuya dalmak, yavaşça çatıda ve ağaçların yapraklarında sarkan damlacıkları duymak. Leylak kokusu ve kuşların cıvıltısıyla uyanmak size iyi gelecektir.
5.Resmi Seçtiniz
Özgürlüğe ihtiyacınız var. Şu an içinde yaşadığınız hayatta boğuluyorsunuz. Kendinizi rüzgar gibi hissedin ve sorunlarınızı düşünmemeye çalışın. Gözyaşı dökün ve kalbinizin sizi çağırdığı yere uçun.
6.Resmi Seçtiniz
Normal bir hayata ihtiyacınız var. En sıradan, iniş çıkışlar olmadan, aşırılıklar olmadan. En azından bir şeyler sıralamaya çalışın. Belirli bir modu ayarlayın ve buna bağlı kalın. Günlerinizi planlayın. Bir şeyler aynı olmalı - egzersiz, öğle yemeği zamanı, yatmadan önce yürümek gibi.
7.Resmi Seçtiniz
Bir rüyaya ihtiyacınız var, bir tür umuda. Nereye gideceğimi bekleyecek bir şey. Gerçekleşme şansı olan gerçek bir rüya. İş, deneyim, sabır ve dayanıklılık hayalleri için bir yola ihtiyacınız var.
8.Resmi Seçtiniz
Tatile ihtiyacınız var. Çok fazla güneşin olduğu ve endişelenmeyeceğiniz bir yerde. Güneşi batırmanız ve hayat veren sıcaklığını yeterince almanız gerekiyor. Döndüğünüzde, enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz.