GÜCÜNÜZ VE ENERJİNİZ NEREYE GİDİYOR: ZAYIFLIĞIN 8 NEDENİ 4.MADDEYE ÖZELLİKLE DİKKAT EDİN

Muhtemelen, zor bir şey yapmamış olsanız da, birçok insanın güçleri bir yere gittiğinde bir sorun yaşadı. Ve tüm suç bizim alışkanlıklarımızdır.

Sağlıklı ve mutlu olmak için, sadece egzersiz yapmak değil, aynı zamanda manevi dünyanın gelişimine de dikkat etmeniz gerekir.

Doğu tıbbı, iç dünyayla ilgili sorunların hastalığa neden olduğunu iddia ediyor.

1.Tamamlamadığınız İşler

İşleri halletmezseniz, dikkat etmeseniz bile sizden güç alırlar. Verecek sözleri tutmaya, borçları ödemeye ve başka yarım kalan işlerinizi tamamlamaya çalışın.

2. Sahtelik

Bir insan yalan söylediğinde, kurgusal olan imgeler yaratma ve koruma konusunda çok fazla enerji harcar. Ruhunu çarpıtmayın. Kendinize ve başkalarına yalan söylemeyin. Her zaman kendiniz olun.

3. Korku, Güvensizlik, Düşmanlık

Korku ve güvensizlikle, enerji kaynakları çok hızlı tüketilir, çünkü vücut stres altında olduğundan, en kötüsüne hazırlanır ve tükenir.

4. Her Türlü Aşırı Yük. Ayrıca Fiziksel Aktivite Eksikliği Ve Doğa İle Temas

Hepiniz iş ve deneyimlere katılıyorsanız, gücünüz çabucak boşa harcanır. Ayrıca, adrenal hormonlar önemsiz şeylerden dolayı önemsemeler için tüketilir. Bu böbrek yetmezliğine bile yol açabilir.

5.Kızgınlık

Her insan açık bir enerji sistemidir. İzole edilirse zayıflamaya başlayacaktır. Akrabalarınızla iletişim kurun, kin tutmayın, arkadaşlarınızla daha sık görüşün.

6.Uyku Eksikliği

Yeterince uyuyamazsanız, vücut iyileşmez ve dinlenemez. Ayrıca toksinler birikir.

7.Aşırı Yeme Ve Kötü Alışkanlıklar

Aşırı yeme ve kötü alışkanlıklar ile vücut toksinleri etkisiz hale getirmek ve atılımı için güç harcar. Bu sinir sistemi, böbrekler ve bağırsakları aşırı yükler.

8.Hastalıklar, Dış Etkenler ve Enerji Vampirleri

Hastalık ve dış koşullar da çok fazla enerji alır. Bu öğe, negatif insanlarla iletişim kurmak için de geçerlidir. Gücünüzü boşa harcamayın onu mutlu bir yaşam için korumaya çalışın.