Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek ve Ruhani Uyanış Almak İçin Bir Düş Kapanı Seçin

DUS-KAPANI-1.jpg

Düş kapanları yüzyıllardır Kızılderili kültürünün bir parçası olmuştur ve onların efsane ya da hikayelerinde bir tanesidir. Gördüğünüz gibi, rüya yakalayıcılar sürekliliği, yaşam döngüsünü ve farklı aşamalarını örneklemek için tıp çarkı ile aynı şekilde bir daire halindedir.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve ruhani uyanış almak için bir Düş kapanı seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek ve Ruhani Uyanış Almak İçin Bir Düş Kapanı Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. Düş Kapanını Seçtiniz

  Ruhsal uyanışınız soluyor. Hayatının, kendini geliştirmek ve kişi olarak gelişmek için sana verdiği her fırsatı bir daha kaçırmayın. Çok bencil olmayan bir zihniyetiniz var.

  Bu kaliteli pozitif enerjiyi ve başkalarına kendiniz için koyduğunuz zamanı kullanmaya çalışın. Başkalarının mutluluğuna bağlıysanız, size manevi zarar verebilir. Hayatını uzun bir süre için değiştirmenin zamanı geldiğini ihmal ettiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Düş Kapanını Seçtiniz

  Şimdi davranışlarınızda veya kişiliğinizde belirli şeyleri değiştirmeye başlamak için harika bir an. Ya da herşeyi görebilmek için. Diğer insanların dönüşüm sürecinde sizi etkilemesine izin vermeyin. Daha fazla özendirici olmanız, “hayır” demeyi daha çok öğrenmeniz, başkalarının istediği şey yerine ne yapmak istediğinizi yapmalısınız.

  Ruhsal uyanışınız bir görüntü değişikliği veya giyinme şeklini geliştirmek için bir an olabilir, bu yüzden fazladan geliriniz varsa kendinize iyi bir ödül verebilirsiniz. Kendi kişiliğinize veya imajınıza ve kendinize yatırım yapmaktan çekinmeyin, görünüşünüze değer verirseniz her zaman daha iyisini yaparsınız, bu daha fazla güvenin olacağı anlamına gelir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Düş Kapanını Seçtiniz

  Bugün gülümseme ve mutluluk almak için mükemmel bir gün.

  Mutluluğunuzu yaymak için avantajlardan yararlanın. Ailenizle birlikte vakit geçirme fırsatınız var, bugün bir gezi ya da evinizi ziyaret etmeyi planlamak için başlayın, gitmek istediğiniz yere her zaman gitmek ve sürpriz yapmak her zaman iyidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın