Sihirli Bir Küre Seçin ve Dileklerinizin Ne Zaman Gerçekleşeceğini Öğrenin

Rüyalarınızı düşünün. Arzularınız yürekten ve gerçekten uygulanabilir olmalıdır. Düşüncelerinizle, sihirli kürelerden birini seçin ve dileğinizin ne zaman gerçekleşeceğini öğrenin.

Bir Küre Seçin

Sihirli Bir Küre Seçin ve Dileklerinizin Ne Zaman Gerçekleşeceğini Öğrenin
1.Küreyi Seçtiniz
Planlandığınız her şeyi yapmaya devam edin. Hiçbir şey işe yaramayacak gibi görünse bile sakın vazgeçmeyin. Biraz bekleyin evren sizi ödüllendirecek!
2.Küreyi Seçtiniz
Gerçekten dilediğiniz şeyleri ihtiyacınız var mı? Evren sizi tekrar düşünmeye davet ediyor. İstediğiniz her şeyi almak istediğinizde, hedefe ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız.
3.Küreyi Seçtiniz
Arkadaşlarınızı hatırlayın. Arkadaşlarını dileklerinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacaklardır. Ve size yardımcı olan arkadaşlarınıza teşekkür etmeyi unutmayın.
4.Küreyi Seçtiniz
Yakın çevrenize yardım etmeye hazır, nazik bir insansınız. Evren, dileğinizin mümkün olan en kısa zamanda gerçekleşmesi için mümkün olan her şeyi yapacak.
5.Küreyi Seçtiniz
Oturmayın, ayağa kalkın ve fikirlerinizi uygulamaya başlayın. Çünkü yakın bir zamanda tüm yaratıcı fikirleriniz gerçekleşecek.
6.Küreyi Seçtiniz
Dilekleriniz kesinlikle gerçekleşecek! Evren size özel bir hediye hazırladı, ancak bunun için biraz çaba göstermeniz ve biraz beklemeniz gerekecek.