Bir Kemer Seçin ve Hangi Yaşam Yoluna Gideceğinizi Öğrenin

Bir kemer seçin ve hangi yaşam biçimine geçmek istediğinizi öğrenin!

Bir Kemer Seçin

Bir Kemer Seçin ve Hangi Yaşam Yoluna Gideceğinizi Öğrenin
1.Kemeri Seçtiniz
Çok fazla boş alana ihtiyaç duyan birisiniz. Özgürlüğe ihtiyacınız var, böylece her şeyi kendi yolunuzla yapabilirsiniz. Kendi yaptığınız yolu tercih edersiniz. Sınırlı hissetmek istemezsiniz. Çok bağımsızsınız ve zaman zaman isyankarsınız, ancak yüzleşmeyi sevmiyorsunuz. Büyük olasılıkla pasif bir şekilde birine veya başka bir şeye direniyorsunuz. Kendine dikkat çekmek için hayattan zevk almakla meşgulsünüz.
2.Kemeri Seçtiniz
Siz yalnız seyahat etmeyi tercih eden birisiniz. Kafanızda ne olduğunu gözlemlemeyi, düşünmeyi ve anlamayı seviyorsunuz. Hedefinize varır varmaz etrafınızdakileri görebilirsiniz, ancak önce yalnız gitmeniz gerekir. Çok özgün ve anlayışlısınız. Dünyaya eşsiz bir şekilde bakıyorsunuz ve diğerleri sizin bakış açınızı algılayabiliyor.
3.Kemeri Seçtiniz
Siz çok çekici bir insansınız. Bu dünyanın bir parçası olmayı ve yeni duygular deneyimlemeyi seviyorsunuz. İdeal yolunuz renk, heyecan ve güzellikle doludur. Sizin için bu bir hedeften çok bir yolculuk. Konuşmaya başlamayı seviyorsunuz ve çok soru soruyorsunuz. Siz zeki ve esprili birisiniz.
4.Kemeri Seçtiniz
Yolunuz heyecan verici olacak! Hayatta daima ileriye doğru hareket edersiniz, bazen bilinmeyene bile. İdeal yolunuz tahmin edilemez ve hatta biraz korkutucudur. Bilinmeyene çizilmişsiniz. Bir kural kırıcı olabilirsiniz ve hatta biraz dikkatsizsiniz. Düşünmeden hareket ettiğiniz biliniyor, ama bu genellikle sizin için işe yarıyor. Siz çok spontan birisiniz, ciddi bir heyecan arayansınız.
5.Kemeri Seçtiniz
Siz barış seven birisiniz. Endişelenmeyi sevmiyorsunuz. İdeal yolculuğunuz temiz ve hoş. Yolculuğun tadını çıkarmak ve ne elde edeceğinizi bilmek istiyorsunuz. Mümkün olduğunda, her zaman kolay yolu seçersiniz. Hayat yeterince zor, bu yüzden daha fazla karmaşıklaştırmak istemiyorsunuz.
6.Kemeri Seçtiniz
Hayatınızın her alanında yalnızlığa değer veriyorsunuz. İdeal yolunuz çok sessiz ve huzurlu bir yoldur. Depresyonda hissetmeden etrafınızdaki her şeyi yutmak istiyorsunuz. Hayatın her alanında anlam arıyorsunuz. Ve çok anlamlı bir şekilde yaşıyorsunuz - hem eylemde hem de düşüncelerde. Kalabalığı sevmiyorsunuz ama insanları seviyorsunuz!