Bir Manzara Seçin Ve Duygusal Psikolojinizin Temel Özelliklerini Öğrenin!


Duygusal psikolojiye göre, sevdiğiniz manzaraların temel özellikleri, hayatınızın güzelliğini ve kişiliğinizi ortaya çıkarabilmesidir. Duyguların üzerimizde büyük bir gücü vardır düşünce ve davranışlarımızı etkilerler, bu yüzden kişilik çalışmalarında büyük bir ağırlığa sahiptirler.

Bir Manzara Seçin

Bir Manzara Seçin Ve Duygusal Psikolojinizin Temel Özelliklerini Öğrenin!
1.Manzarayı Seçtiniz
"Enerjik ve iyimser" Hedef odaklı, vizyon sahibi bir kişi olarak tanımlanırsınız, kim olduğunuzu ve hayatta kim olmak istediğinizi açıkça bilirsiniz. Diğer insanların genellikle problem gördüğü yerlerde, fırsatları fark edersiniz. Ayrıca dürüst ve anlaşılısınız, bu yüzden aldatıcı ve uyumlu insanlar tarafından rahatsız olursunuz. Temel görevlerinizden biri sabırlı olmayı öğrenmektir, çünkü çoğu zaman umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Yaşamın doğal bir ritmi olduğunu ve tek fırsatınızın sevgi ile, irade ve bağlılıkla çalışmak olduğunu unutmayın. Sabırlıysanız ve yaşam ritmine uyuyorsanız, daha sakin, anlamlı ve şüphesiz daha mutlu bir insan olursunuz.
2.Manzarayı Seçtiniz
"Yetenekli" Enerjik ve yetenekli bir insan olarak nitelendiriliyorsunuz. Sürekli olarak onaylamak, bölgenizi işaretlemek ve kendinizi diğerlerinden ayırmak istiyorsunuz (özellikle çalıştığınız zaman, kendi alanınızı istila etmeleri sizi endişelendirir). Başarılarınız için ödüllendirildiniz, doğada seçkin bir insan olmanıza yardımcı oldu, ama aynı zamanda çok rekabetçi bir hale gelebildiniz ve bu sizin büyük göreviniz. İşinizle ilgisi olmayan biraz daha rahatlatıcı, eğlenceli veya kültürel faaliyetler size birçok fayda sağlayacaktır. Bu, hayatınızı kolaylaştıracak ve günlük aktivitelerinizi yaparken farklı bir yaklaşım kullanmanıza izin verecektir.
3.Manzarayı Seçtiniz
"Yenilikçi ve anlayışlı" Bu dünyanın nasıl çalıştığını bilmek isteyen, çok rasyonel, anlayışlı, sağduyulu ve bağımsız bir insan olarak nitelendiriliyorsunuz. Çok dikkatli ve meraklısınız bu nedenle ilginç bir sohbete giremeyeceğinizi düşündüğünüz insanlara çok az tolerans gösterdiniz. Büyük olasılıkla, duygularınızı ifade etmekten kaçınırsınız, çünkü onların sizi savunmasız bıraktıklarını hissediyorsunuz ve işte bu büyük probleminizin yattığı yerdir. Duygularınız sizi diğer insanlarla ilişkilendirir. Onları ifade etmekten korkmayın, çünkü dışsallaştırılmayan bir duygu sizin için bir sıkıntı haline gelir. Aşk dilini kullanın; hayatınızın nasıl ışık ve anlayışla dolduğunu göreceksiniz.
4.Manzarayı Seçtiniz
"Birçok taraflı" Çok yönlü, aktif, iyimser ve bazı durumlarda özgürlüğünü ve mutluluğunu korumak isteyen hırslı bir insan olarak nitelendiriliyorsunuz. Paradoksal olarak, uzlaşmalardan uzak duruyorsunuz ve genel olarak (dürtüsüzlüğünüzden dolayı) bitirmekten çok başladığınız birçok şey var ve işte bu büyük probleminizin olduğu yer. Aktif zihninizi susturun, zamanınızı düzenleyin ve yalnızca yerine getirebileceğiniz taahhütleri yapın, yaşamınızda olumlu bir değişime başlamak için harika bir yoldur. Yeteneğiniz sınırsızdır, ancak büyük zaferlerin büyük bir taahhüt gerektirdiğini unutmayın.

Bir Manzara Seçin Ve Duygusal Psikolojinizin Temel Özelliklerini Öğrenin!

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı