Test: “Bu Sonbaharda Sizi Neler Bekliyor”

Resimlere dikkatlice bakın. Gözlerinizi kapatın, derin bir nefes alın ve tekrar bakın. Hangi resim içinizi huzurla dolduruyorsa onu seçin.

Bir Resim Seçin

Test: "Bu Sonbaharda Sizi Neler Bekliyor"
1.Resmi Seçtiniz
Bir numaralı resmi beğendiyseniz, bu sonbaharda neşeli olaylar sizi bekliyor. Belki de ruh eşinizle tanışacaksınız. Bu sonbahar mutlu olaylar olacak. Çok fazla enerjiniz ve gücünüz olacak. Yıllarca süren işleri yapabileceksiniz (bu, hayalini kurduğunuz unutulmuş hobileriniz olabilir.) Bu sonbaharı uzun süre hatırlayacaksınız. Bir damla umutsuzluk ve üzüntü olmayacak,sadece olumlu bir ruh haliniz olacak.
2.Resmi Seçtiniz
Eğer bu resim size huzur verdiyse, o zaman bu sonbahar keyifli bir yolculuk sizi bekliyor. Bu yolculuk çok ilginç ve bilgilendirici olacak. Yanınıza bir kamera almayı unutmayın, bir sürü yeni ve bilinmeyen şeyler bulacaksınız. Bu sonbahar aynı zamanda bir zamanlar ayrıldığınız bir kişiyle ilişkinizi yeniden kuracağınızı söylüyor. Kavgalar ve eski şikayetler unutulacak. Bu sonbaharda “tekrar yaşamaya” başlayabileceksiniz. Yeni duygular keşfedin. Sorunlarınızın bir kısmından kurtulmayı başaramasanız bile, rahatlamanız ve yeniden başlamanız gerekir.
3.Resmi Seçtiniz
Bu sonbahar sizin için en iyilerden biri olacak. Gelişme, ellerinizin ulaşmadığı bir alanda görülebilir (kişisel yaşam, iş vb. Olabilir). Kendinizi kanıtlayabilir ve neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz. Sizi küçümseyen insanlar nihayet çok yanıldıklarının farkına varacaklar. Bu sonbahar - zirvede olacaksınız, insanları kendinize hayran bırakacaksınız. Kendiniz ve çabalarınız için gurur duyuyorsunuz. Ayrıca, sonbaharın sonuna doğru, geçmişte kalan bir kişi sizi rahatsız etmeye teşebbüs edecek, ancak endişelenmeyin - o başarılı olmayacaktır. Sizin için küçük bir sıkıntı olacak - onun için yaşam dersi! Ayrıca kariyerinizin büyümesini bekleyin.
4.Resmi Seçtiniz
Bu resmi beğendiyseniz, o zaman bu sonbahar belki de hayata dair görüşlerinizi tekrar gözden geçirirsiniz. Sosyal çevreniz, özellikle inisiyatifinize bağlı olarak değişecektir. Yalan söylemekten ve ikiyüzlü insanlardan bıktınız. Birçoğu sizi üzmeye çalıştığından, bu sizin için doğru bir karar olacaktır. Ayrıca, bir ihanetle karşı karşıya kalacaksınız ve bundan sonra pes etmeyeceksiniz, daha çok güçlenecek ve daha da yükseleceksiniz. Belki de çok yakınınızda göremediğiniz bir insan var, ve o kişi sizin zor durumlardan çıkmanızı sağlayacak çıkış yolunuz olacak. Size yardım eli verecek ve her şeye farklı bir açıdan bakmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi dünyadan uzak tutmayın ve olayların kendi yolunda devam etmesine izin vermeyin.
5.Resmi Seçtiniz
Bu resmi beğendiyseniz, bu sonbahar size huzur ve sükunet getirecektir. Çok yorgun ve bitkinsiniz, yeni bir hayata başlamak istiyorsunuz. Bu sonbahar size bu fırsatı verecek. Mutlu bir şansınız olacak, daha sonra çok şey anlayacaksınız. Hayat size tekrar gülümsemeyi ve her günün tadını çıkarmayı öğretecek. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz rüya gerçek olacak. Ayrıca bu sonbaharda, geliriniz hızla ivme kazanacak ve sonunda ne istediğinizi bir kenara bırakma fırsatı bulacaksınız. Size yaşamla ve problemleriyle nasıl daha kolay ilişki kurulacağını öğretecek bir insanla tanışacaksınız. Arkadaşlarınızı dikkatlice seçin, çünkü aralarında sizin enerjinizi emen biri var. Onunla iletişiminizi durdurmaya çalışın, çünkü gücünüzü tüketiyor.
6.Resmi Seçtiniz
Bu resim, bu sonbahar birçok gözyaşı ve çatışma olabileceğini gösteriyor. Mevcut durumla başa çıkmak için hazır değilsiniz ve bu yüzden işleri acele edip çıtayı yükseltebilirsiniz. Bu sonbahar size hayal kırıklığı ve küskünlük getirecek. Sakinleşmeye ve olup bitenlerin kaçınılmazlığını kabul etmeye çalışın. Eğer biraz “durumdan vazgeçmeyi” başarırsanız, o zaman sakinlik beklemek uzun sürmez. Ayrıca bu sonbaharda birçok sorun ve endişeyle karşı karşıya kalacaksınız. Bu gerginliğin bir sonucu olacak. Bu durumdan çıkmanın en iyi yolu tatil yapmak ya da etkinlikleri değiştirmektir. Çünkü yeterince olumlu duygular ve iyi bir ruh haliniz yok.