Bir Kart Seç Ve Bugün Nasıl Hissettiğini Öğren


Nasıl yaşadığımızı ve başkalarıyla etkileşime girdiğimizi etkileyen birçok farklı duygu türü vardır. Bazen, bu duygular tarafından yönetiliyormuşuz gibi görünebilir. Yaptığımız seçimler, yaptığımız eylemler ve sahip olduğumuz algılar, herhangi bir anda yaşadığımız duygulardan etkilenir.

Bugün nasıl hissettiğini öğrenmek için resimde kartlardan birini seçmen yeterli.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Bugün Nasıl Hissettiğini Öğren
1.Kartı Seçtin
Doğası gereği hızlı bir zihin ve hızlı zeka ile donatılmışsın. Güçlü bir karakterin var, ancak dengesiz bir duygusal durumunda var. Kötü huylarını bırakmak ve tamamen yeni bir şey yapmak isteyebilirsin. Sana birçok eylem ve sorumluluk düşmüş gibi görünüyor. Bu geçici bir dönem biraz beklemen gerekiyor. Kendine biraz zaman ayır, rahatlatıcı, hoş bir şeyler yap. Her günün tadını çıkar.
2.Kartı Seçtin
Çok güçlü bir enerjin var. Ancak etrafındaki toksik insanlar sürekli olarak savunmanı kırmaya çalışır. Sadece o insanları hayatından çıkar, enerjini tüketenlerle iletişim kurma. Gelecek hakkında endişeli olabilirsin. Ancak bu his sadece yaşam kaliteni düşürür. Sakin ol, endişelenecek bir şey yok. Tüm sorunlar ortaya çıktıkça çözülmelidir.
3.Kartı Seçtin
Son zamanlarda başın belaya girdi, kötü bir duruma düştün. Ama endişelenme. Bunlar aydınlık ve mutlu bir gelecek için bir basamak taşıydı. Hoş olmayan duyguları deneyimlemene izin ver, ancak kafandaki durumu yüzlerce kez gözden geçirme. Yağlarla banyo yap, parkta yürüyüşe çık, papatya ile güçlü bir çay yap. Sadece rahatla ve olumsuzlukları üzerinden at. Kötü olan her şey geride kaldı, hemen köşede mutlu bir geleceğin var.
4.Kartı Seçtin
Negatif enerjiden, içsel tutumdan çok acı çektin. Biri seni etkiledi, biri veya bir şey yüzünden duygusal bir düşüş oldu. Ama bu geçici, önemsiz şeyler için endişelenme. En sevdiğin şeyleri yap, aktivite kapsamını değiştir, seni yıpratan her şeyden kurtul. Basit şeylerden zevk almayı öğren. Küçük şeylerin tadını çıkar. Hayat yeni yönlerle parlayacak.

Share your Results:

Bir Kart Seç Ve Bugün Nasıl Hissettiğini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı