Seçtiğiniz Taş Size Yaşam Şeklinizi Gösterecektir

Her taşta bilinmeyen bir enerji vardır. Bir taş, sahibine, iyi şans getirir, doğru kararı vermede yardımcı olabilir. Ancak bu, taş ve sahibinin enerjisel olarak çakışmaması durumundadır.

Bunu belirlemek oldukça basittir, testi geçtikten sonra bir taş seçin. Sunulan resimlere bakın ve karşı konulmaz bir şekilde taşınıza çekildiğinizi hissedeceksiniz.

Bir Taş Seçin

Seçtiğiniz Taş Size Yaşam Şeklinizi Gösterecektir
1.Opal Taşını Seçtiniz
Eğer gözleriniz bu taş üzerine düşerse, zihinsel olarak çok yorgun olduğunuz ve enerjiye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Kendinizi rahat hissetmediğinizi hissediyorsunuz, günlük olaylardan bıktınız. Barış arzusu ve ölçülen yaşam şimdi sizin için geçerli. Fakat bunu nasıl başaracağınızı bilmiyorsunuz. Birkaç günlük tatil yapmaya çalışın ve dinlenin. Düşüncelerinizi kurtarın, lütfen kendinize biraz zaman ayırın. Bu süre yakında bitecek ve her sabah daha pozitif duygularla uyanacaksınız, başka hiçbir şey düşüncelerinizi bozamayacak.
2.Malakit Taşını Seçtiniz
Malakit taşı, gönül rahatlığı verir ve sizi pozitif enerjiyle şarj eder, olayların başarılı sonuçlarına güven verir. Size devam etmeniz için bir sinyal verecek bir işaret arıyorsanız, o zaman onu aldınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için ileri gitmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte çok değişecek büyük bir sürpriz bulacaksınız. Ve aşk meselelerinde, yeşil malakit her zaman sevicileri korur.
3.Güneş Taşını Seçtiniz
Hayatınızın bu noktasında işler iyiye gidiyor. Seçtiğiniz taş size güneşi işaret eder, bu da yolunuzu aydınlatan şeydir. Tüm arzularınız gerçekleşme eğilimindedir ve siz bunu iyi öğrendiniz. Altıncı hissiniz sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Ona daha fazla güvenin. Aşk olarak, güneş taşı uyumlu ve uzun süreli ilişkilere katkıda bulunur.
4.Obsidyen Taşını Seçtiniz
Uzun zamandır sizi kovalayan kısır döngüyü kırmaya hazırsınız. Kafesteki bir kuş gibi, gevşeyip derin bir nefes alacaksınız. Bu taş size daha akıllı olmayı, başarısızlıklarda umutsuzluğa kapılmamayı ve dört gözle beklemeyi, her şeyde olumlu anları görmeyi öğretir. İnsanlarla daha fazla iletişim kurun, duygu dünyasında yaşayın ve daha çok gülümseyin. Böylece etrafınızdaki dünyanın nasıl daha da parlak olduğunun farkına varacaksınız.
5.Havlit Taşını Seçtiniz
Havlit bir sezgi taşıdır. İnsanları sezgisel olarak hissetmenize yardımcı olur. Size zarar verebilecek olan kişilere izin vermezsiniz. Muhtemelen sık sık hayallerinizin gerçek olduğunu fark etmişsinizdir. Bu tüm söylediklerinizde, bir öfke içindeyseniz bile gerçekleştirilir. Bu nedenle düşüncelerinizi ve eylemlerinizi izleyin, öfkelenmeye izin vermeyin. Eğer ruh eşinizle henüz tanışmadıysanız, sezginiz onu yüzlerce kişi arasından bulmanıza yardımcı olacaktır.
6.Jasper Taşını Seçtiniz
Siz ciddi ve kibar bir insansınız. Her şeyi mantıklı bir sonuca getirene kadar asla durmazsınız. Ancak bu taş her şeyi çok ciddiye almamanızı tavsiye eder.Arkadaşlarınızla biraz dinlenmeniz size fayda sağlayacaktır. Büyük planlarınızda kaygılarınızın olmasına izin vermeyin.