Bu Hafta Sizin İçin Nasıl Geçecek – Seçtiğiniz Gül Size Anlatacak

Bir Gül Seçin Ve Mesajınızı Alın

Bir Gül Seç

Bu Hafta Sizin İçin Nasıl Geçecek - Seçtiğiniz Gül Size Anlatacak
1.Gülü Seçtiniz
Duygusal ihtiyaçlarınız bu hafta askıya alınabilir. Arkadaşlarınızla ve ailenizle tanışma girişimleri son dakikada ertelenebilir veya iptal edilebilir.Şimdi asıl probleminiz kişisel hayatınızla ilgili ise o zaman sabırlı olun, çünkü bu hafta çok az şey değişecek. Bu, duygularınıza karşılık vermediği anlamına gelmez, belki de o kişi daha acil şeylerle meşguldür.
2.Gülü Seçtiniz
Olumsuz koşullar yaratmada kendi rolünüzü dikkate almalısınız. Bu konuda bir rolünüz varsa, durumu düzeltmek için güçlü adımlar atmak artık bu döngüyü kalıcı olarak bozabilir.Elbette, başkalarının duyguları veya eylemleri gibi kontrol edemeyeceğiniz bir şey var, ancak koşullarınızı iyileştirmek için neyin değiştirilebileceğini şimdi değiştirilmelisiniz yoksa çok geç olabilir!
3.Gülü Seçtiniz
İletişim önümüzdeki hafta size sorunsuz şekilde akacak. Birine kendi sözlerinizle yardım etme şansınız var. Bu bir teşekkür notu, hatta bir aşk mektubu yazmak için harika bir hafta. Bu kesinlikle olumlu bir şekilde kabul edilecektir!İrade gücünüzü arttırmak için konuşmaları kullanın. Bu hafta ne kadar zeki olduğunuzu gösterebilirsiniz.İstediklerimizi elde edemediğimizi hatırlamak da önemlidir, ancak ihtiyacımız olanı hep alırız!