MEVCUT RUH HALİNİZİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN BİR RESİM SEÇİN!

Bir Resim Seçin

MEVCUT RUH HALİNİZİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN BİR RESİM SEÇİN!
1.Resmi Seçtiniz
Sen rahat, mizahi ve neşelisin. Hayatı özgür ve spontane bir fırsat olarak görüyorsunuz ve her anın tadını çıkarırsınız. “Sadece bir kez mi yaşıyorsun” ifadesini duydun mu? Bu ifade sizi tanımlar. Yeni deneyimler arıyorsunuz merakınız doyumsuz ve değişimden korkmuyorsunuz. Risk almayı ve koşullarınızla sınırlı hissetmekten ziyade yeni bir şey denemeyi tercih ediyorsunuz. Sürprizleri seversiniz.
2.Resmi Seçtiniz
Bağımsızsınız ve geleneksel olanı sevmiyorsunuz. Her zaman kendi yolunuzu takip edersiniz ve sınırlamalarınızı dikkate almazsınız. Sanatsal yetenekleriniz var ve bunları işinizde veya boş zamanlarınızda göstermekten keyif alıyorsunuz. Önceden öngörülemeyeceğiniz kadar özgürlüğü seviyorsunuz. Denize karşı yüzmek zorunda kalsanız bile kendi fikir ve inançlarınıza göre yaşarsınız.
3.Resmi Seçtiniz
Muhtemelen hassas bir insansınız. Meditasyon yapmayı, kendinizi ve çevrenizdeki dünyayı yansıtmayı seviyorsunuz. Anlamsız bir konuşmadan daha çok yalnız kalmayı tercih edersiniz. Ama gerçek arkadaşlarınızla güçlü bağlar kuruyorsunuz. Bu size iç huzur ve iyi sağlık getiriyor. Yalnızken bile kolayca sıkılmazsın.
4.Resmi Seçtiniz
Erdemli, dengeli ve uyumlu birisiniz. Basitliği ve doğal olan her şeyi tercih edersiniz, bu da başkalarının sizin etrafınızdayken rahat hissetmesini sağlar. Sevdiklerinize güvenlik sağlamayı, ancak kendinize karşı aşırı korumasız olmayı seviyorsunuz. Seni sevgi dolu ve nazik biri olarak görüyorlar. Önemsiz şeylerden hoşlanmıyor ve moda trendlerini takip etmiyorsunuz. Pratik ama şık kıyafetleri tercih ediyorsunuz.
5.Resmi Seçtiniz
Siz pragmatik bir profesyonelsiniz ve yeteneklerinize çok güvenirsiniz. Hayatınız kontrolünüz altındadır ve hiçbir şeyi şansa bırakmazsınız. Basit, karmaşık olmayan çözümlerle problemleri çözersiniz. Gerçekçisiniz ama iyi kararlar vermeyi biliyorsunuz. İş başında sorumluluk sahibi olmanız mümkündür, çünkü diğerleri sorumluluk alma kabiliyetinize güvenir. Zihinsel gücünüz başkaları tarafından iyi karşılanır ve başladığınız işi bitirene kadar tatmin olmazsınız.
6.Resmi Seçtiniz
Barışı seversiniz, yansıtmak ve saldırganlıktan hoşlanmamak gibi. Bununla baş etmek kolay, ama aynı zamanda da ihtiyatlısınız. Kolayca arkadaş edinebilirsin, fakat bağımsızlığınızdan ve mahremiyetinizden de hoşlanıyorsunuz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmeniz sizi rahatsız etmiyor, ancak zaman zaman yaşam hakkında düşünmek için dinlenmeniz gerekiyor. Mekanınız sizin için özeldir, bu yüzden başka kimsenin bilmediği bir favori yeriniz olabilir.
7.Resmi Seçtiniz
Dinamik, aktif ve dışadönük bir insansınız. İster işte ister sosyal bir ortamda olsun, risk almaktan ve taahhütten korkmamaktan hoşlanırsınız. Rutin en büyük zayıflığınızdır, bu yüzden daima aktif kalmaya çalışırsınız. Aldığınız kararlar her zaman herkesi mutlu etmeyecektir, ancak gerçek dostlarınız tüm değişimler boyunca yanınızda bulunanlardır.
8.Resmi Seçtiniz
Sen romantik bir insansın ve duyarlı bir karaktere sahip bir hayalperestsin. Her şeyi sadece rasyonel bir bakış açısından görmeyi reddediyorsunuz. Size göre, hisler ve duygular daha önemlidir. Romantizme inanmayan ve mantığı tercih eden insanlarla kendinizi çevrelemek istemiyorsunuz. Bir şey duygularınızı ve hislerinizi sınırlandırırsa, onu hemen reddedersiniz.