Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al

Güne ilham verici bir mesajla başlamak seni olumsuzluklardan uzak tutabilir. Karanlığın ardından her zaman şafağın olduğunu hatırlamak umudunu diri tutar. Olumlu yazılar bize umudun güneşle birlikte doğduğunu hatırlatıyor.

Bu harika güne büyük bir iyimserlikle başlamak için resimdeki kartlardan birini seç ve olumlu mesajını al.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
'Geçmişin üzüntüsünün ve geleceğinin korkusunun, şimdinin mutluluğunu mahvetmesine izin verme.' Sadece şu anda yaşamaya karar verirsek ve gelecek olana inanırsak, daha mutlu oluruz.
2.Kartı Seçtin
'Şükretmek, belaları nimete, beklenmedik şeyleri hediyeye dönüştüren kısımdır.' Henüz başaramadığın şeylerden pişmanlık duymayı bırak ve hayatın sana her gün gösterdiği bolluğun tadını çıkar. Minnettarlığın gücü, burada ve şimdimizle bağlantı kurmamıza izin vererek, var olma, düşünme ve hareket etme şeklimizde gerçekten önemli değişiklikler meydana getirir.
3.Kartı Seçtin
'İnsanlar günde en az bir saat sebepsiz yere yüksek sesle gülebilseydi, başka bir meditasyona ihtiyaç duymazlardı.' Gülmek sana iyi gelir ve dünyaya iyi gelir. Güldüğünde görünüşün düzelir, bağışıklık sistemin güçlenir ve aynı zamanda endorfin seviyen yükselir, bu da kendini iyi hissetmeni sağlar.

Share your Results: