Bir Kart Seçin Ve Meleklerin Size Söylemek İstediklerini Öğrenin

Melekler, yardımlarına en çok ihtiyaç duyduğumuzda bize yardım etmek için Dünya’da mevcuttur. Çoğu zaman varlıklarını fark etmiyoruz ama onlar her zaman oradalar. Pek çok işarete dikkat edin, meleklerden her mesaj aldığınızda anlayacaksınız.

Onların mesajı kesinlikle yolunuza ilham verecek ve aydınlatacaktır. Yarın değil, bir süre sonra değil, ama bugün. Şimdi varlığımızı iyileştirmek için harekete geçme zamanı.Resimdeki kartlardan birini seçin ve Meleklerin size ne söylemek istediğini öğrenin.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin Ve Meleklerin Size Söylemek İstediklerini Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
Küçüklüğünüzden beri hayatla savaşmanız öğretildi ve hayatta kalma mücadelesi sizi egonuzu geliştirmeye zorladı. Ama inanın, daha huzurlu ve daha sakin yaşamaya karar verdiğimizde hayat daha kolay hale geliyor. Kendinizin harika ruhsal bileşenini unutarak her zaman sahip olmadığınız şey için savaşmaya çabalarsınız. Seçtiğiniz kart, etrafa bakma, sevdiğiniz insanların gözlerine bakma ve yolda olan tüm olayları yeniden yaşama zamanının geldiğini söylüyor. Meleklerden mesaj: Etrafa bakma zamanı. Size verilen deneyime saygı gösterin. Koruyucu Meleğiniz size bilgelik armağanı sunar ve size yaşamın harikalarını gösterir, etrafınızdaki insanların ve Evrenin kendisinin sınırsız sevgisini hissetmenizi mümkün kılar.
2.Kartı Seçtiniz
Önemli bir aşamadasınız: Geçmişin yaraları izlerini bıraktı ve bu anlarda onlarla yüz yüze cesaret ve anlayışla yüzleşmelisiniz. Yeniden sevmenize yardımcı olacak yeni deneyimler yaşamak için kalbinizi acıdan kurtarmak çok önemlidir. Bağışlama, dünyadaki en önemli duygulardan biridir. Herkesi ve en önemlisi kendinizi affedin. Sevgi, insanlığın hazinesidir, tüm yaralardan iyileşmenin en eski yoludur. Meleklerden mesaj: Sizi geçmişe bağlayan prangalardan kendinizi kurtarmanın zamanı geldi. Bağışlama, tam güçle sevme özgürlüğünün tadını çıkarmanızı sağlar.
3.Kartı Seçtiniz
Bir kapı kapanır kapanmaz başka bir kapı açılır. Geçmişin hataları artık sayılmaz. Hayatta yeni bir anlam bulma ayrıcalığına sahipsiniz. Geçmişte endişelerinizi içinizde sakladığınız, hatalarınızı haklı çıkarmaya çalıştığınız zamanlar olmuştur. Bugün, tüm bu kafa karışıklığı sona erdi. Size yeni bir yaşam ve değişim fırsatı sunuluyor. Melekler önünüzde ışık ve sevgi dolu yeni bir yaşam olduğunu belirtiyor. Onlar her zaman yanınızda, size ışığı gösteriyor. Meleklerden mesaj: Hayatınız için sorumluluk alma zamanı. Işığın gücü içinizde uyanır ve daha iyi bir dünya yaratmak için bilincinizi yükseltir. Koruyucu Meleğiniz yanınızda, size cesaret ve güç sunuyor.