Rüya Yakalayıcılarından Birini Seçin, Size Kişiliğiniz Hakkında İlginç Bir Şey Söyleyelim

Kızılderililer kendilerini kabuslardan korumak için rüya yakalayıcılarını tılsım olarak kullandılar. Adından da anlaşılacağı gibi, bir rüya yakalayıcısı her türlü rüyayı yakalar.

Bununla birlikte, tüyler aracılığıyla onun altında uyuyan kişiye sadece iyi rüyalar geçirilir. Kötü rüyalar merkezi alanda yakalanır ve güneş ışığı rüya yakalayıcısına vurduğu zaman kötü rüyalar yanar. Bu yüzden bir rüya yakalayıcı her zaman güneş ışığının ona vurabileceği yatağın üzerinde asılı durmalıdır.

O halde hangi rüya yakalayıcısı sizin dikkatinizi daha çok çekti.

Dikkatinizi en çok çeken rüya yakalayıcısını seçin ve kişiliğiniz hakkındaki ilginç gerçekleri öğrenin.

Bir Rüya Yakalayıcısı Seçin

Rüya Yakalayıcılarından Birini Seçin, Size Kişiliğiniz Hakkında İlginç Bir Şey Söyleyelim
1.Rüya Yakalayıcısını Seçtiniz
- İddialı - Akıllı - Çekici En çok bu 3 özelliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Bu rüya yakayıcısını seçen insanlar genellikle çok çekicidir, karşı cinsin üyeleri tarafından sürekli takip edilir. Ama mesele şu ki, siz kimseyle çıkmazsınız. Çünkü sizin kadar çekici ve zeki birini hayatınızda istiyorsunuz.
2.Rüya Yakalayıcısını Seçtiniz
- Karizmatik - Doğrucu - Cömert Bu üç niteliğiniz sizin en dikkat çekici özelliğinizdir. Bu rüya yakayıcısını seçen kişiler genellikle karşı cins üyeleri tarafından sürekli kovalanan karizmatik kişiliklerdir. Buradaki asıl mesele size olmadığı biri gibi davranan kişilerle asla görüşmek istememenizdir. Mantığını değilde kalbini dinleyen bir kişisiniz. İnsanlar sizin çok cömert ve kibar bir insan olduğunuzu çok iyi biliyorlar ve sizin bu nazikliğinizi kullanmaya çalışıyorlar dikkatli olmanızda fayda var.
3.Rüya Yakalayıcısını Seçtiniz
Sevecen Cesur Korumacı Bunlar sizin en dikkat çekici özelliklerinizdir. Bu rüya yakayıcısını seçen insanlar tipik olarak ebeveynlerdir. Sevdiklerinizle ilgilenmek konusunda güçlü bir görev anlayışınız var. Tehlikeden korkmuyorsunuz çünkü arkadaşlarınızın ve ailenizin sizi destekleyeceğini biliyorsunuz. İnsanlar sizin yanınızda olmaktan inanılmaz derecede keyif alıyor.
4.Rüya Yakalayıcısını Seçtiniz
Şefkatli Barışçıl İyi kalpli Bunlar sizin en dikkat çekici özelliklerinizdir. Bu düş kapanını seçen kişiler genellikle şifacılar, hemşireler ve annelerdir. Başkalarını sevmek için içinizde çok kuvvetli şeyler hissediyorsunuz. İnsanlar sizi inanılmaz derecede şefkatli ve sevgi dolu bir insan olarak görüyor. Kimsenin sizin hakkınızda söyleyecek kötü bir şeyi yok!