Ellerinizi Birleştirme Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Önemli Bilgiler Verecektir


Elleriniz kişiliğiniz hakkında ne diyor? Ellerinizi birleştirme şekliniz kişiliğinizin ve karakterinizin önemli özelliklerini ortaya çıkarır.

Beden dili neden bu kadar başarılı? Hareketlerimizin kelimelerimizden daha fazlasını söyleyebileceği doğru mu? Evet, doğru.

Soru çok basit: Parmaklarınızı çaprazladığınızda, hangi elinizi en üste koyduğunuz: sağ mı sol mu?

1. Sağ El Yukarıda

Çok empatik, destekleyici ve en iyi tavsiyelerde bulunduğunuz anlamına gelir. Nazik kişiliğiniz, “masum” ile karıştırılmamalıdır, çünkü karar verirken her şeyin aleyhinizde olması için analiz edersiniz.

Aşk alanında çok dışa vurucusunuz, bazıları çok hızlı düştüğünüzü düşünüyor, ancak gerçek şu ki yoğunlukta yaşıyorsunuz. Çok sosyalsiniz, karşı cinsten insanlarla çok iyi geçinirsiniz, bu eşinizin sizi kıskanmasına neden olabilir, dikkatli olmanızda fayda var.

Olumsuz özelliğiniz, başkalarının görüşlerine çok duyarlı olmanızdır, herkesin onayını arıyor gibi görünüyorsunuz. Olumsuz bir yorum aldığınızda da, çok üzülüyorsunuz ve onlardan kaçınarak kendi fikirlerinizi arka planda bırakıyorsunuz. Şunu unutmayın! Kendinizi mutlu etmek için bu hayattasınız, başkalarını mutlu etmek için değil.

2. Sol El Yukarıda

Güçlü bir içgüdünüz var! Sanırım geleceği tahmin edebilirsiniz. Yeni bir gruba girdiğinizde gizemli ve ciddisiniz. Arkadaş konusunda seçicisiniz ve çok az kişi komik, eğlenceli ve şakacı tarafınızı bilmek için ayrıcalıklıdır. Siz çok inatçı birisiniz ve risk almayı seviyorsunuz. İnsanları kendi projelerinize dahil etmekten hoşlanmıyorsunuz çünkü kendi kendinize yettiğinizi düşünüyorsunuz.

Aşk alanında, bazıları sıkıcı olduğunuzu söylüyor çünkü iyi bir kitaptan, bir filmden veya kahve içmenin sessizliğinden hoşlanıyorsunuz. Bununla gurur duymalısınız, çünkü aşk söz konusu olduğunda daha zeki olduğunuzu ve hayatta gerçekten önemli olan şeylerin tadını çıkarmanın nasıl olduğunu bildiğinizi gösteriyor.

Ellerinizi Birleştirme Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Önemli Bilgiler Verecektir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı