Seçtiğin Buket Gizlice Ne İstediğini Ortaya Çıkaracaktır

Bazen bir şey istiyoruz ve bunun farkında bile değiliz. O zaman başarısız hayaller bizi üzüyor.

Resimdeki buketlerden en beğendiğin birini seç ve bilinçaltının neyi gizlediğini öğren.

Bir Buket Seç

Seçtiğin Buket Gizlice Ne İstediğini Ortaya Çıkaracaktır
1.Buketi Seçtin
Arkadaşlarını, aileni ve geçmişi seviyorsun, ancak bazen kendin için çok az zamanın kaldığını hissediyorsun. Hobilerini yapmak istersin ya da sadece kendinle yalnız kalmak istersin. Bir şey yapmak için vaktin yoksa sinirlenirsin ve diğerleri bunu sana gereksiz yere vurgular. Sadece daha fazla zamana ihtiyacın var. Belki de başkalarının senin üzerinde aşırı etki yaratmasına izin vermemeyi düşünmelisin ve belki de kendin dışındaki herkese çok fazla sempati ve anlayış göstermemelisin.
2.Buketi Seçtin
Hayallerini ve arzularını çok iyi biliyorsun ve bunları gerçekleştirebiliyorsun. Sen sadece hayalleri olan ve mutlu olmaya cesaret edemeyen biri değilsin. Ne yapacağını çok iyi biliyorsun ve kendin fark etmesen bile başkalarına ilham veriyorsun. Samimiyeti seviyorsun ve taklit etmekten nefret ediyorsun. Sadece hayatlarını yakıp hiçbir şey yapmayan insanlardan hoşlanmıyorsun.
3.Buketi Seçtin
Sen gerçek değerlerin destekçisisin, evin ve ailen senin için çok önemlidir. Sevdiklerin için inanılmaz bir atmosfer yaratmayı biliyorsun. Çevrendeki herkes mutlu olduğunda memnun kalırsın ve başka hiçbir şey istemezsin. Durum böyle değilse, bu hissi telafi etmen ve yeni olumlu duygular uyandırabilecek iyi şeyler, güzel yerler veya iyi insanlar araman gerekir.
4.Buketi Seçtin
Çevrende bir şeylerin olmasını seviyorsun ve aynı yerde durmaktan hoşlanmıyorsun. Hayatın ancak yeterli teşvikin varsa hareket eder. Hiçbir şey olmazsa sıkılırsın ve bazen kendini rahat hissetmiyorsun. Gerçekten neyi sevdiğini ve en şaşırtıcı hisleri nerede yaşadığını düşün. En kötü günleri önlemek için bunu sistematik olarak yap.
5.Buketi Seçtin
Pratik, dürüst ve esneksin. Parmaklarının tek bir tıklamasıyla, birisinin çok daha fazla zamana ihtiyaç duyacağına karar verebilirsin. Bununla birlikte, kendine daha fazla güven duyman ve omuzlarındaki yükü hafifletmek için birisine karşı daha fazla talepkar olmaktan korkmaman gerekir. Kendin hakkında daha fazla düşünmen gerekir, çünkü bazen çevrendeki insanlar yaptıklarını gözden kaçırmaya eğilimlidirler. Kendini övmediğin veya kendini ödüllendirmediğin sürece kimsenin seni övmeyeceğini biliyorsun.
6.Buketi Seçtin
Sen, hakkında konuşulan insanlara benziyorsun — kıyıların sessiz suları yıkanıyor. İçinde çok fazla hassasiyet, tutku ve yaratıcılık var, ama kendini tamamen ifade etmekten korkuyorsun. Her şeyi kendine saklamayı tercih ediyorsun. Ama eğer herkese içinde hissettiklerini açıklamış olsaydın, muhtemelen çok daha iyi hissederdin.