Bir Kart Seç Ve Şu Anda Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren

Hepimiz hayatımızda yüksek düzeyde stres yaratmamıza neden olan çeşitli durumlarla karşı karşıyayız.

Ne yaparsak yapalım, sadece başa çıkamıyoruz ve onun muazzam etkisine giriyoruz.

Öyleyse hayatın zorluklarıyla daha iyi başa çıkmak için ne yapabilirsin? Duyguların ve düşüncelerin üzerinde odaklanmana ve kontrolünü kaybetmene yardımcı olabilecek belirli aktiviteler vardır.

Bu kartlardan birini seç ve şu anda gerçekten neye ihtiyacın olduğunu öğren…

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Şu Anda Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren
1.Kartı Seçtin
Doğada geçirilen zaman, stresi azaltmanın en iyi yoludur. Güneşin altında yürürken, otomatik olarak kaostan kurtulursun ve uyum yaratırsın. Bu yüzden kendine zaman ayırman çok önemlidir.
2.Kartı Seçtin
Bazen dikkatini tatsız olabilecek bir şeyden yaratıcı bir şeye çevirmek, stresle nasıl başa çıktığın konusunda büyük bir fark yaratabilir. Birçok insan bunu yapmaya başladıklarında hemen meditatif bir duruma girer, bu yüzden neredeyse anında sakinleşirler. Bu tam olarak şu anda ihtiyacın olan şey.
3.Kartı Seçtin
Aura'nı temiz tutmanın %100 kanıtlanmış bir yolu yoktur. Ve bu, sürekli olarak iyi enerjiyle dolmana yardımcı olacak bir şey değildir. Bu yüzden ruhsal hijyen son derece önemlidir. Sağlıksız düşünceleri ve olumsuz duyguları, zihninden, bedeninden ve ruhundan gelen ağır enerjiyi ortadan kaldırdığında, enerji ve fiziksel sakinliğin sağlıklı sınırlarını yaratırsın.