Geçmiş Bir Hayattan Çözümlenmemiş Karma’yı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kar Tanesi Seçin.

kartanesi-1.jpg

Hayatınızda, zorluklarla ne kadar uğraştığınıza bakılmaksızın meydan okumaya devam ettiğiniz belli zamanlarınızın olduğunu fark ettiniz mi?

Başka bir yaşamdan karma ile çalışmanın, ruhunuzun bu yaşamda iyileşmeyi ve tamamlamayı seçmiş olması oldukça olasıdır.

Çözülmeyen Karmik Temanızın Ne Olduğunu Bulmak İçin Sizinle Rezonansa Giren Kar Tanesini Seçin

Geçmiş Bir Hayattan Çözümlenmemiş Karma'yı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kar Tanesi Seçin.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kar Tanesini Seçtiniz

  Bırak gitsin ve sağlıksız ilişkilere devam etsin

  Geçmiş hayatınızda, zamanınızın çoğunu yalnız, izole edilmiş ve başkaları tarafından terk edilmiş hissetmişsiniz. Bu yüzden ilişkilerinizi beslersiniz ve herhangi bir ilişkinin bozulmasını önlemek için her şeyi yaparsınız.

  Bazen sadece o kişinin iyiliğini ya da potansiyelini görebiliyorsunuz ve ilişki dengeden çıktığı zaman bazen de zehirliyken bu idealden vazgeçmeniz sizin için zor oluyor.

  Uzun süreli ilişkiler kurmaya ilişkinizi korumaya ve savaşmaya eğilimlisinizdir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kar Tanesini Seçtiniz

  Kendinizi ve Hedeflerinizi Sabote Etme

  Geçmiş yaşamınızda çok fazla inanç sıçraması yaptınız ve iyi düşünülmüş sıçramalar sizin için talihsiz sonuçlar getirdi.

  Kararlarınız kendinizi ve başkalarını tmaddi olarak tehlikeye attı. Bir önceki yaşamınızda kendinize güvenmemenize neden oldu ve şimdiki yaşam süresine taşındı.

  Bu konuyla uğraşmanın birkaç yolu var; Son zamanlardaki başarılı ve bilge kararları ve eylemleri belgeleyerek, kararlarınızı alarak kendinize biraz zaman ayırın. Başka bir öneri de, fikir ve tavsiye için çok fazla insana  danışmayın. Kendiniz dışında çok fazla rehberlik istemek  daha fazla kafa karışıklığına neden olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kar Tanesini Seçtiniz

  Başkalarına Güvenmekle İlgili Zorluklar

  Bir önceki yaşamda, defalarca aldatılma ve sahtekârlık kurbanı oldunuz. Aldatma, güvende olmanıza neden oldu ve kimi zaman kime karşı güveneceğinizle karıştırıldı. Bu karışıklık nedeniyle, size ihanet eden başkalarına olan inancınızı yerleştirmiş olabilirsiniz.

  Bu yaşamda, inancınızı test edecek ve onlara güvenecek insanlara sahip olacaksınız. Sezgilerinize dikkat etmeli ve insanların tam olarak kim olduklarını anlamalısınız. İşaretler her zaman oradadır.

  Onlarla ilişki kurarken zamanınızı insanlara ısınırak harcamak her zaman en iyisidir. 3 ay sonra, bütünlüklerinin tam olarak nerede olduğunu öğrenecek ve daha sonra iç ya da dış çemberinizde, arkadaşlarınızla ya da tanıdıklarınızda olup olmayacağınıza karar verebileceksiniz.
  Sonuçlarınızı Paylaşın