Gelecek Haftada Sizi Nelerin Beklediğini Görmek İçin Bir Kart Seçin

kartlar-1.jpg

Hepimiz zaman zaman hayatımızda biraz rehberlik isteriz ve bir kart okuma geleceği keşfetmek için iyi bir yol olabilir.

Bu üç karta bir göz atın ve sizi kendine en çok çeken bir kartı seçin.Her birinin arkasında Tarot’un güçlü sembolik anlamı vardır, bu yüzden seçiminiz önümüzdeki haftalarda sizi nelerin beklediğini görmenize yardımcı olabilir.

Hazır ol ve kartını seç

Gelecek Haftada Sizi Nelerin Beklediğini Görmek İçin Bir Kart Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kartı Seçtiniz

  Gelecek ay senin için yaratılış ayı olacak. Kraliçe, doğurganlığı ve büyümeyi sembolize eder ve üretkenlikte bir artış anlamına gelir. Kupa Kraliçesi tarot kartlarındaki en sevilen arketiplerden biridir. Kendimiz ve dostlarımız için merhamet, sevgi ve endişeyi gösterir.

  Genel olarak Kupa Kraliçesi, kadın enerjisini gösterir, hayatınızdaki kadınlar sizi çok destekliyor ve / veya bir kadın sizin yardımınıza gelicek. Kupa kraliçesi de kendimizi sevgi ve merhametle tedavi etmeyi hatırlatır. Kim ve nerede olursanız olun, sizde sevgi ve saygıya layık olan şeyler vardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kartı Seçtiniz

  Gelecek ay, dengeyi bulma ayı olacak. Adalet, tüm olayların ve tüm insanların bağlı olduğunu belirten karma fikri neden ve etki Yasası ile ilgilenir. Bununla birlikte, uğraştığınız her şeyin kendi eylemlerinizin veya karmanızın doğrudan bir sonucu olmadığını hatırlamak önemlidir. Bazen önemsediğiniz birinin eylemlerinin sonuçlarıyla başa çıkmak için çağrılırsınız, bu bazen kendi yaptıklarınızdan tamamen farklı olduğu için zor ve zorlayıcı olabilir. Kendinizi gereksiz yere suçlamayın.

  Bu kart adalet, denge ve uyum ihtiyacını çağrıştırıyor. Olabildiğince dengeli ve makul bir şekilde çalışın. Bu, nasıl düşündüğünüzü ve kendinize nasıl davrandığınızı içerir. Doğrudan bir mahkeme davasıyla ilgileniyorsanız, en azından büyük ölçüde sizin lehinize çözülecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kartı Seçtiniz

  Gelecek ay sizin için yeni başlangıçların olacağı bir ay olacak. Büyücü kartı, tüm gücünün daha yüksek ve daha iyi kullanımını sağlamakla ilgilidir. Manevi, duygusal ve başka türlü. Bu, yeni başlangıçları ve büyük beklentileri sıklıkla belirten başka bir karttır. Bu bir okumada çok güçlü, olumlu bir alamettir. Bu kart bize, sadece bir noktaya değindiğimizde, hayatımızda ve daha büyük dünyada bir fark yaratma gücümüz olduğunu hatırlatır.

  İş / kariyer hayatınızda bir iyileşme olacaktır. Özellikle işiniz yaratıcı bir alanda ise, bu sizin önerilerinizin ve çalışmalarınızın takdirle karşılandığı daha büyük ve daha iyi şeylere yol açabileceği bir zamandır. Eğer işiniz bittiyse veya işleri değiştirmeyi düşünüyorsanız, bunun için hayırlı bir zamandasınız demektir. Gerekmedikçe tüm olasılıkları tükettiğinizi düşünüyor olsanız bile geri dönün ve attığınız tüm adımları tekrarlayın.


  Sonuçlarınızı Paylaşın