Yüksek Benliğinizden Bir Mesaj Almak İçin Bu Altın Kristal Mandalalardan Birini Seçin

789-1.jpg

Yüksek benliğimiz her zaman mevcuttur ve her birimize rehberlik eder.

Mesajınızı Almak İçin:

1.Derin bir nefes al.

2.Kafanızın üstündeki alana odaklanın (taç çakranız)

3.Size çağrı yapan kristal altın mandalayı seçin

 1. Bu Altın Kristal Mandalalardan Birini Seçin

  1. 1. MANDALA
  2. 2. MANDALA
  3. 3. MANDALA

Yüksek Benliğinizden Bir Mesaj Almak İçin Bu Altın Kristal Mandalalardan Birini Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Mandalayı Seçtiniz

  Bugün uzak bir gelecekte fantastik ve devasa bir potansiyele sahip bir tohum dikilecek. Bu fikir / tohum, planlama,sabır ve biraz zaman alacak. Bu parlak fırsatın vaktinden önce ortaya çıkması için detayların size gelmesine izin verin. Güne iyi başlamak için ne güzel bir zaman. Kapınızda sayısız fırsat olduğunu bilerek uyanmak ve onları içeri almak için acele edin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2. Mandalayı Seçtiniz

  Pekala, bildiğiniz şeylerden vazgeçmenin zamanı geldi. Hepimizin farklı zevkleri var; kafein, sinema, tiyatro… vb. Hepimizin, ruhumuz için iyi olmadığını bildiğimiz davranışlarımız var. Bugün bu sağlıksız davranışları yönlendirmek ve  ruhumuz için iyi olan olumlu şeylerle değiştirmemiz için mükemmel bir gün.

  Eğer etrafta asılı kalıyorsanız ya da çok uzun süre negatif insanlara toleranslıysanız, belki de şimdi kendinizi bu durumlardan uzaklaştırmanın zamanı gelmiştir. Ruhunuzun bu tür kaoslu ortamlara ihtiyacı yok.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Mandalayı Seçtiniz

  Senin için kıyamet günü. Hayatınızda daha fazla sorumluluk almaya başlama zamanı.  Ve zaman zaman korkutucu olsa da (aşina olduğunuz bir şeyden sıyrılmak korkutucu olabilir!) hak ettiğiniz hayatı yaşamanızı engelleyemezsiniz.  Peki bu ne anlama geliyor? Bu  birkaç şey anlamına gelir:

  1.Hayatınızda yeni bir evreye  başlamak üzeresiniz.

  2.Başmelek Gabriel şu anda seninle.

  3.Hareketlerinizi ve eylemlerinizi yansıtmak ve sorumluluk almak için zaman ayırmak için zaman ayırırsanız, yanlış işler yapabilirsiniz.

  Hayatınızın sorumluluğunu aldığınızda,negatif karmayı iyileştirir, temizler,salıverir ve hayatınızda iyi / pozitif karma yaratırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın