Seçtiğin Kelebeğin Sana Bir Mesajı Var

Kelebekler, bir kişinin hayatını temsil eder, çünkü anne rahiminde (koza), gelişimi (tırtıl) doğmuş olana kadar (kelebek). Onlar barışı ileten çok zeki hayvanlardır.

Resimdeki 6 kelebeği gözlemle ve en çok sevdiğin birini seç. Seçtiğin kelebeğin sana bir mesajı olacak.

Bir Kelebek Seç

Seçtiğin Kelebeğin Sana Bir Mesajı Var
1.Kelebeği Seçtin
Başkalarının ihtiyaçları için endişelenerek, kendini ve ihtiyaçlarını unutan dürüst ve sevgi dolu bir insan olarak karakterize ediliyorsun. Yardım etmek büyük bir mutluluk olsa da, kendinin de önemli olduğunu unutmamalısın, böylece ışığını ve refahını paylaşabilirsin. Hayatındaki sağlıklı sınırları tanımak ve kabul etmek seni çok iyi yapacak, çok daha memnun ve dolu hissetmeni sağlayacaktır.
2.Kelebeği Seçtin
Kendini cana yakın, sakin, sabırlı ve anlayışlı biri olarak tanımlıyorsun. Hayatla güzel bir uyum sağlamaya ve sosyal gruplarında (aile, arkadaşlar, iş vb.) huzur ve sükuneti yaymaya çalışıyorsun. Aşırı sükunet arayışı, hoş olmayan durumların ve çatışmaların varlığını inatla inkar etmene, ilgisizlik ve kasıtlı kayıtsızlık dönemlerine neden olabilir.Meydana gelen her durumun (ne kadar üzücü veya sinir bozucu olursa olsun) senin için bir amacı olduğunu unutma, bu nedenle asıl zorluğun hayatın olaylarını kabul etmek ve onlarla birlikte akıp, daha güçlü, daha bilge ve otantik bir insan olmaktır.
3.Kelebeği Seçtin
Kendini, iyi yapılmış şeylerden hoşlanan, dikkatli, mantıklı ve düzenli bir kişi olarak tanımlıyorsun. Etrafındaki her şeyi iyileştirme ihtiyacı hissediyorsun, başkalarına işlerin nasıl yapılacağını açıklıyorsun ve başkaları beklentilerini karşılamadığında sinirlenebiliyorsun. Aynı zamanda zorlayıcı bir işçi de olabilirsin ve işte tam da bu noktada en büyük sorunun yatıyor. Hayatında biraz ılımlılık harikalar yaratacaktır.Huzursuz zihnini sakinleştirmek, kendinle ve çevrendeki dünyayla barışmak için hayatında alanlar oluştur. Birkaç dakika gökyüzüne bakmak, kısa bir yürüyüşe çıkmak veya en sevdiğin şarkıyı dinlemek ruh haline, işinin kalitesine ve başkalarıyla olan ilişkine çok iyi gelecektir.
4.Kelebeği Seçtin
Güvenilir, enerjik ve çalışkan, seni tanımlayan niteliklerdir. Başarısızlıktan korkuyorsun, çünkü güvenliğinin çoğu başarıların tarafından desteklenir ve bu nedenle zorlu olarak çalışırsın. Bu da duygusal ve fiziksel sağlığını etkileyebilir.Asıl zorluk, başarılarından çok daha fazlası olduğunu kabul etmek ve harika bir insan olduğunu, benzersiz doğal yeteneklerle dolu olduğunu ve seni gerçekten sevenlerin seni yaptığın şey için değil, sen olduğun için sevdiğini kabul etmektir. Bu şekilde hayatın çok daha hafif ve tatmin edici hale gelecek, yeteneğini ve enerjini yapmak istediğin her şeye daha iyi odaklayabileceksin.
5.Kelebeği Seçtin
Kendini özgür, mutlu ve hayatını tatmin edici deneyimlerle doldurmak isteyen biri olarak tanımlıyorsun. Can sıkıntısından ve monotonluktan korkuyorsun. Çok çeşitli beceri ve bilgilere sahip olduğun için sürekli hareket halinde kalıyorsun ve aynı anda birden fazla faaliyete dalıyorsun, bu da en büyük sorunlarından birini yaratıyor: tutarlılık eksikliği.Asıl zorluk, zamanını ve enerjini yönetmeyi öğrenmek; Aynı anda birçok şey yapmak istersin ama bu imkansızdır, bu senin enerji seviyeni, imajını ve güvenilirliğini etkiler. Öncelikleri belirlemeyi, programlarla ve diğer organizasyon yöntemleriyle çalışmayı ve ihtiyaç duyduğunda (başkalarına ve hatta kendine) hayır demeyi öğren. Bu şekilde yaşam deneyimlerin çok daha dolu, daha tatmin edici ve daha mutlu olacaktır.
6.Kelebeği Seçtin
Kendini, başkalarına karşı nazik, empatik ama hepsinden önemlisi yaratıcı kılan yüksek düzeyde duyarlılığa sahip bir kişi olarak tanımlıyorsun. Yaratıcılığın, fiziksel bir alan, bir sanat eseri, bir iş veya bir şeyler yapmanın bir yolu olsun, inşa etmene ve reform yapmana izin verir. Artan duyarlılığın nedeniyle, zaman zaman kendini dünyadan uzak, sessiz bir yere tecrit etme ihtiyacı hissetmen muhtemeldir, bu molalar hayatın, işin ve ilişkilerin için çok iyi olacaktır.