Bir Kristal Seçin Ve Mevcut Durumunuzla İlgili Tavsiye Alın

Şu anda size en çekici gelen kristal hangisi? Birini seçin ve mevcut durumunuzla ilgili ihtiyacınız olan tavsiyeleri okuyun. Ayrıca seçtiğiniz kristali satın alabilir ve onunla meditasyon yapabilirsiniz.

Bir Kristal Seçin

Bir Kristal Seçin Ve Mevcut Durumunuzla İlgili Tavsiye Alın
1. Turkuaz Kristalini Seçtiniz
Bu taşı seçerseniz, muhtemelen düşüncelerinizi ve duygularınızı olması gereken yerde ifade etmiyorsunuzdur. Bu taşı almak ve onunla meditasyon yapmak için zaman ayırın. Tüm enerji bloklarını temizleyen boğaz çakranızdan beyaz ışık gönderdiğinizi hayal edin. Başkalarının fikirlerini önemsiyorsanız, fikrinizi verdiğinizde bunun size fayda sağlayacağını unutmayın.
2. Kaya Kristalini Seçtiniz
Bu noktada, belirli bir yaşam durumu hakkında bir şeyi netleştirmeniz gerekir. Bunun için enerjiye ihtiyacınız var. Kaya kristali, farkındalık için kullanabileceğiniz bir taştır. Çakranıza başınızın üst kısmına bir kristal yerleştirin ve sizin için sorunlu olan bir durumu düşünün. Burnunuzdan 5'e kadar sayıp nefes alın, sonra 5'e kadar sayıp ağzınızdan nefes verin. Kristalin enerjisinin her nefeste tıkanıklıkları gidermenize ve durumu net bir şekilde görmenize nasıl yardımcı olduğunu hayal edin.
3. Gül Kuvars Kristalini Seçtiniz
Hayatınızın bu döneminde, belirli bir kişi veya durum için sevgi geliştirmenizi engelleyen bazı problemleriniz var. Bu kişi de sizinle birlikte olmak istiyor. Kristali kalp çakranızda tutun ve meditasyon yapın. Kalpten geçen pembe ışığın tıkanıklıkları giderdiğini hayal edin. Belki de geçmişinizle ilgili unutmanız veya affetmeniz gereken duygu ve düşünceleriniz var. Bu yazıyı okurken belirli bir kişiyi hatırladıysanız, bu kişi sizin sorununuz olabilir.
4. Safir Kristalini Seçtiniz
Planlama ve vizyona ihtiyaç duyduğunuz bir durumdasınız. Safir, farkındalık ve vizyon için kullanılan bir taştır. İlerleyebilmek için görme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Ya da sadece plana göre hareket ettiğinizde ne olacağını bilmeniz mi gerekiyor? Çok iyi bir fikriniz var çünkü çok sezgiselsiniz. Ama ilerlemek için hala yardıma ihtiyacınız var. Katılan herkesin yararı için bir görevi nasıl tamamlayacağınıza dair bir fikir edinme konusunda yardıma ihtiyacınız var. Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için yastığınızın altına safir koyabilirsiniz.

Share your Results: