Kaç Hayat Yaşamak Gerekir


 

 

Ruhun vücutta yaşadığı yaşam sayısı birkaç yüz ile birkaç bin arasında değişmektedir. Hepsi ruhun öğrenme arzusuna ve yeteneğine bağlıdır. Ruh ne kadar eski olursa, vücuda o kadar az girebilir.

Bu tür ruhlar için kişisel tercihleri ??her şeye karar verir. Yüz yıl sonra bir kez gelen ruhlar var. Ruhlar Evi’nde henüz yeni dinlenmiş olanlar, bir sonraki tecrübenin ardından, bedene geri koşarlar. Genç ruhlar, hemen hemen, geçmiş bedenin yok edilmesinden sonra gelebilirler. Hala her şeyden korkuyorlar ve ölüm anında farkındalığı koruyamıyorlar, bu nedenle komaya giriyorlar ve unutkanlık durumunda ince bir seviyedeler.

Kendinizi bir ruh olarak hatırlamak için, bir insanın hayatındaki belirli olayların gerçekleşmesi gerekir. Tecrübeli ruhlar kendilerini annesinin içinde bile olsa hatırlarlar. Diğerleri – doğumdan sonra. Bazıları da erken yaşlarda uyanma yaşadıktan sonra.

Ruh ne kadar genç olursa, o zaman “uyanış olayı” olabilir. Bazıları ise asla beklemez.

Ortalama olarak, bir “uyanış olayı” ve hatta bir tanesi bile, 28 yıla kadar ortaya çıkabilir. Bu bir nedenden ötürü gerçekleşmezse, o zaman ruh enerji kaybetmeye başlar ve daha da derin uykuya dalmaya başlar.

Tabii ki, her şey karma yasasına göre belirlenir ve geçmiş tecrübelerin sonucudur. Uyanış olaylarını belirtilen yaştan çok daha sonra meydana gelen insanlar var.

Büyük miktarda tecrübe ve enerji kazanmış olan yaşlı ruhlar birden fazla bedende aynı anda yaşamdan geçebilir. Böylece, aynı anda iki veya daha fazla hayat yaşayan,ruh, Ruhlar Evi’ne geri döndükten sonra birleştirilen paha biçilmez bir deneyim kazanır.

Kaç Hayat Yaşamak Gerekir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı