Burcunuza Göre En Çekici Özelliğiniz

Burcunuza göre en çekici özelliğinizi öğrenin. Burcunuz sizi başkalarına karşı konulmaz kılan özelliklerinizi tahmin edebilir.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Koç burcunun en çekici özelliği cesaretidir. Koç burcu, bu işaretin niteliklerini son derece canlı bir şekilde gösteren koçu sembolize eder. Koç istediğini elde etmekte tereddüt etmeyen bir avcıdır. Ondan sıkılmayacaksınız ve onunla birlikteyken daha cesur olacaksınız.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa, materyalist olarak bilinir, ancak bu işareti tanımlamanın daha olumlu bir yolu şehvetdir. Boğa en iyisine sahip olmak ister ve boğa burcunun yanındayken değerli hissetmekten memnun olacaksınız. “Dinlendirici müzik, lezzetli yiyecekler, içecekler, zengin renkler ve yumuşak dokunuşlu kumaşlar ve güçlü destek. Boğa burcu bunları sizinle paylaşıyorsa, özel olduğunuzu bilmelisiniz.

Ne zaman Boğa’nın yakınında olursanız olun, romantizm veya saf arkadaşlık için kesinlikle tüm duyuları etkileyen harika bir deneyim edineceksiniz.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler çok iyi arkadaştır. “İkizler insan odaklı bir eğlence merkezidir. İkizler diğer burçlar arasındaki en iyi konuşmacıdır; göz kamaştırıcı zekâsı, çocuksu oyunseverliği ve neredeyse her konuda ilginç bir gerçeği ortaya çıkarması en çekici özelliklerindendir.

İkizler şaşırtıcıdır, ancak onları fethetmek hiç de kolay değildir. Herhangi bir baskıyı kendilerine karşı şiddet olarak algılarlar.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeçler pozitif titreşimleri yayan doğal eğitimcilerdir. Yengeçler, hayatlarına girmesine izin verdikleri kişileri çok dikkatli seçerler, ama bir kez yengecin iç çemberinin bir parçası olduğunuzda, sizi mutlu etmek için her şeyi yapacaklardır. Bu özellik o kadar parlak olmayabilir, ama herkes birisinin onları sakinleştirip dinlemesini istiyor. Astrologlar yengeçlere kederinizi veya kalbinizi dökün diyor çünkü tüm yengeçler kalpleriyle size tepki verecektir.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslanlar “cömert, sıcak yürekli ve çekicidir. Bu burç, dünyayı bir oyun alanı olarak görüyor ve sizi oyuna davet ediyor, sizi özel hissettiriyor. ”

Koç’ta olduğu gibi, bu işaretin sembolü de karakteri hakkında çok şey söylüyor. Aslan, ormanın güzel kralıdır ve gözlerine baktığınızda, kapılıp gidersiniz çünkü Aslan eşsiz bir karizmaya sahiptir.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başaklar mükemmeliyetçiler olarak bilinir, ancak bu onların inanılmaz zekalarının sadece bir yan etkisidir. Başak sizin içinizi görmeyi ve sizi gerçekten anlamayı biliyor. Başak burçların, manevi zekasıdır. Başak hem keskin bir analitik akla hem de kelimelerle etkili, doğrudan bir ilişkiye sahiptir ve siz de dahil olmak üzere her şeyde anlam arar. ”

Başak yalnızca en iyisi olmak için çabalamakla kalmaz, aynı zamanda başkalarını da büyüklüğe götürür. Başak sizin içinizdeki potansiyeli görebilen biridir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi yakınlığı sever ve özellikle bunu isteyenler için mükemmel ortaklar haline gelir. Terazi sevdikleri için her şeyi yapacaktır. “Terazi, bir aşk sanatçısıdır”. Zarif sözler, çiçekler, güzel müzikler, tebrik kartları ve akşam yemeklerini severler.” Kısacası Terazi’ye tüm kalbinizle güvenebilirsiniz.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep’in bakışları ruhundan bahsetmek yerine sırlara ve karanlığa nüfuz eder. ” Korkutucu olabilir, ancak sizi her zamankinden daha fazla canlı hissettirebilir. Astrologlar, “Gizliliğe sarsılmaz bir saygı ve sırları keşfetme korkusuzluğuyla sınırsız bir isteklilik ekleyin” diyor. Akrep, sizi kesinlikle asla unutamayacağınız bir seyahat kasırgasına götürecek.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Pek çok insan gülümsemenin bir insanın sahip olabileceği en iyi özellik olduğuna inanır. Bu nedenle Yay, insanların kalbini kolayca kazanabilir. “Yay mizahı hemen hemen her şeyde bulur ve en bulaşıcı gülüşle güler.”

Macera, seyahat ve öğrenme için yaratılan bu özgür ruh, engin deneyimlerini ve birikmiş yaşam bilgeliğini izleyen ve seyahat deneyimlerini paylaşması için bir arkadaşa ihtiyacı olan bir izleyiciyi seviyor. Sıcaklığı ve iyi vakit geçirme arzusu sizi mutlulukla doldurabilir.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

İnsanlar genellikle güvenilir olmanın sıkıcı olmak anlamına geldiğini düşünürler. Tahmin edilemezlik çok sarhoş edici olabilir, ancak bunu Oğlak ile alamazsınız. Oğlaklar o kadar basit değildir. Güçleri en çekici özellikleridir, çünkü her birimizin ihtiyacı olan şey budur.

Oğlaklar sağlam, güvenilir, ve kalıcı dostlardır. Ancak, Oğlak’ın ileriki yaşlarda evlenmesi daha iyidir: o zaman rahat ve eğlenceye daha açık hale gelir. Oğlak güvenebileceğiniz bir kişidir. Düşerseniz sizi kolayca yakalarlar ve kalbiniz kırıksa sizi motive ederler.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Kova’nın en çekici özellikleri, yaratıcılık ve entelektüel konuşmalara yönelme eğilimidir. Kova sizi daima iyi durumda tutar.

“Bu burç, ilgi alanınızı havadan göz kamaştıran bir kabiliyetle karşılayan ilginç bir kişiliktir” Kova kuralları veya emsalleri önemsemeyen kendi kendine yeten bir kişidir. Kova ile birlikteyken asla sıkılmazsınız.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Çekiciliği açısından Balığı yenmek çok zordur. Balıklar romantik bir ilişki kurmanın en iyi yolunu biliyorlar ve en çılgın hayallerinizi gerçekleştirmeye hazırlar.

“Mistik, şiirsel ve sanatsal, dünyasal varlığın sınırlarının ötesinde görünüyorlar. Çok romantik ve son derece sempatik, bu burç sizi hiç kimsenin olmadığı gibi anlayabilir.