Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltında Gizlenmiş Bir Şeyi Ortaya Çıkaracaktır.

Zihnimizde parçalı bir şekilde erişebildiğimiz bilinmeyen bir bölge var: Bilinçaltı. Bu test, ona erişmene yardımcı olacaktır.

Her şeyi bileceğimiz bir yanılsama altında yaşıyoruz, ama gerçeklerden başka bir şey yok. Gördüklerimizden çok daha büyük olan bu evrende her şeyi bilemeyiz, kendimizi de tam olarak bilemeyiz.

Anlaşılması çok kolay bir örnek rüyalardır. Neden bazı şeyleri hayal ettiğini açıklayabilir misin? Rüyalarını deşifre edebilir misin? Onları her zaman hatırlıyor musun yoksa uyandığında kaçıyorlar mı?

Rüyalar, zihnimizde parçalı bir şekilde erişebildiğimiz bilinmeyen bir bölgenin varlığını ifade eder. Orada barındırılan şey akılla anlaşılamaz. Bilinçaltında kural yoktur, ahlak yoktur, zaman farkı yoktur. Orada olan bir noktada bastırıldı, bu yüzden her şeyi bilmeye dayanamadık.

Ancak, bilinçaltına erişmenin bazı yolları vardır. Bunlardan biri hızlı bir seçime dayanan testlerdir. Buradaki resme dikkatlice bir bak ve ilk olarak ne gördüğünü söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltında Gizlenmiş Bir Şeyi Ortaya Çıkaracaktır.
1.Güneş'i Gördün
Resimde ilk olarak güneşi görmen, bilinçaltında, bir zamanlar bastırılmış olan gizli duygularının olması yüzündendir. Belki de hissetmeye, ifade etmeye ve hatta kabul etmeye teşvik etmeyeceğin bir şey vardır. Ve bu, elbette, en geniş terimlerle anlaşılan bağlantılar ve sevgi ile ilgilidir: sadece ortak değil, aynı zamanda arkadaşlar, aile ve hatta kendin. Hissettiğin bir şey var ve zihnin sana bunu hissetmemen gerektiğini söylüyor.
2. Ay'ı Gördün
Ay'ı gördüysen, bilinçaltında karanlık alanlar, üstlenmeye cesaret edemediğin düşünceler, imkansız olduğunu düşündüğün duygular olabilir. Hepimizin çok iyi sakladığımız, utandığımız ve bazen kontrol edemediğimiz yönlerimiz var. Kendimizin en karanlık alanlarını kabul etmek de kendimizi büyütmenin önemli bir parçasıdır.
3.Flaşları Gördün
Flaşları gördüysen, muhtemelen bilinçaltında bağlantılarınla ilgili görmek istemediğin, ancak yine de sana tekrar tekrar sunulan bir şey vardır. Belki ailenle, annenle, babanla ya da her ikisiyle olan ilişkinle ilgili bir şeydir. Henüz çözülmemiş, seni kızdıran, seni üzen ve bakmaya cesaret edemediğin bir şey. Bunu ne kadar az yaparsan, sen üstesinden gelene kadar kendini görünür kılmak için o kadar çok zorlar.

Share your Results: