Seçtiğin Sembol Sana Hayatın Hangi Aşamasında Olduğunu Söyleyecektir.


Yaşamın farklı aşamalarından geçerken, kişiliklerimiz de değişime uğrar.Hayatının şu anda girdiği evresi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, tüm bu sembollere bir göz at ve seninle en çok ilişkili olanı seç.

Bir Sembol Seç

Seçtiğin Sembol Sana Hayatın Hangi Aşamasında Olduğunu Söyleyecektir.
1.Sembolü Seçtin
Atletik evre Yaşamın tüm evreleri arasında en olgunlaşmamış olan, şu anda bu evresini yaşayanlarda en yaygın olarak bulunan özellikler, kibir ve narsisizmdir. Bu, insanların görünüşleri ve figürleri hakkında aşırı endişe duydukları zamandır. Olgunlaşmamış oldukları için bu aşamadaki insanlar sanki evren etraflarında dönüyormuş gibi yaşarlar. Genellikle ergenlik çağındaki insanlar bu aşamada takılıp kalırlar.
2.Sembolü Seçtin
Bu aşamada, insanlar kendi eylemlerinin sonuçlarından sorumlu olduklarını öğrendikçe ve başkalarına karşı sorumluluklarını tanıdıkça olgunluk artar. Eğitim başladığında savaşçı aşaması başlar. Bilgiyi uygulamayı öğreniriz. Başarı, hırs ve hedeflerine ulaşma çabası da bu aşamayı karakterize eder.
3.Sembolü Seçtin
Bu, kendi yavrularını dünyaya getirmen anlamına gelen yaşam aşamasıdır. Kendin ve başkaları için sorumluluk almayı öğrendin, bu yüzden başka bir hayatın bakımına emanet edilmenin zamanı geldi.
4.Sembolü Seçtin
Şimdi, evrende bu maddi dünyada bulduklarımızdan daha fazlasının olduğunun farkına vardık. Ruhun derin dünyasına girerken, yaşamın, ışığını en karanlık yerlere yaymaya ve karşılığında hiçbir şey beklemeden beslenme ve şefkat sağlamaya odaklanacaktır. Kendini öğrenmek ve başkalarına rehberlik etmek için bulacaksın ki onlar da bu aşamaya girebilsin.

Seçtiğin Sembol Sana Hayatın Hangi Aşamasında Olduğunu Söyleyecektir.

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı