Seçtiğin Cüzdanın Şekline Göre Karakterinin Özelliklerini Öğren


Bazı şeyler, sahiplerinin karakteri hakkında çok şey söyleyebilir! Cüzdan bu konuda bir istisna değildir. Seçtiğin cüzdanın şekline ve görünümüne göre karakter özelliklerini öğrenebilirsin.

Bir Cüzdan Seç

Seçtiğin Cüzdanın Şekline Göre Karakterinin Özelliklerini Öğren
1.Cüzdanı Seçtin
Böyle bir cüzdan, esas olarak hem evde hem de yaşamlarında düzeni seven insanlar tarafından seçilir. Ve cüzdanın klasik şekli, hayatta oldukça muhafazakar bir bakış açısına sahip olduğunu ve yeni olan her şeyi büyük zorluklarla algıladığını gösteriyor.
2.Cüzdanı Seçtin
Bu cüzdan şekli, kot pantolon veya pantolon cebine cüzdan koymayı kolaylaştırdığı için daha çok erkekler tarafından tercih edilmektedir. Katlanır cüzdan sahipleri, herhangi bir şekilde hedeflerine ulaşmaya çalışan enerjik ve amaçlı insanlardır.
3.Cüzdanı Seçtin
Bol bölmesi olan bir cüzdan, seyahat etmeyi seven kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca, cüzdanın bu formu, sahibinin analitik bir zihniyete sahip olduğunu ve düşüncelerini raflara koymayı sevdiğini gösterir.
4.Cüzdanı Seçtin
Çok sayıda kredi kartı yuvası olan bir cüzdan, sahibinin nakitle uğraşmayı gerçekten sevmeyen oldukça zengin bir kişi olduğunu gösterebilir. Ek olarak, bu tür cüzdan sahipleri alışverişe gitmeyi, kendilerini ve akrabalarını sayısız yeni şeyle memnun etmeyi sever.
5.Cüzdanı Seçtin
Cüzdanın parlak ve gösterişli tasarımı, sahibinin her zaman gri kütleden sıyrılmaya çalıştığını gösteriyor. Çoğu zaman, yaratıcı mesleklerin temsilcileri veya şov dünyasından insanlar parlak cüzdanlara sahiptir.
6.Cüzdan Yerine Cebi Seçtin
Bir cüzdanın olmaması, yokluğundan veya tam tersine çok fazla paradan dolayı büyük olasılıkla para hakkında düşünmediğini gösterir. Cebinde para ve kredi kartı taşımak pek uygun değil ama hiç de umurunda değil çünkü düşüncelerin bambaşka şeylerle meşgul.

Seçtiğin Cüzdanın Şekline Göre Karakterinin Özelliklerini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı