Bir Sembol Seç Ve Senin Hakkında Ne Ortaya Çıkardığını Öğren

Bu test bilimsel bir temele dayanmasa da, sonuçların şaşırtıcı derecede doğru olduğuna inanamayacaksın.

Rüyalarımızdan aldığımız mesajlar tarafından bize aktarılan ilkel semboller veya arketipler, her birimiz için neyin eşsiz, özgün ve özel olduğu konusunda bizi bilgilendirir. Bu mesajlara dikkat ettiğimizde, ruhumuzun tekamül yolunu takip ederiz.

Bu semboller ve arketipler, insanlara doğuştan gelen evrensel yapılanma aracı olan kolektif bilinçdışının temel unsurlarıdır. Burada çok etkileyici olan şey, bir mesajı iletmek için kelimelerin gerekli olmamasıdır.

Bu nedenle, aşağıdaki testi yap ve sonuçların ne kadar doğru olduğunu gör. Resimdeki sembollerden birini seç ve senin hakkında neler ortaya çıkardığını öğren.

Bir Sembol Seç

Bir Sembol Seç Ve Senin Hakkında Ne Ortaya Çıkardığını Öğren
1.Sembolü Seçtin
Esneksin ve yeni bir duruma hızla uyum sağlayabilirsin. Doğrudan ve kesin olma eğilimindesin. Karar vermeyle karşı karşıya kaldığında diğerleri kadar tereddüt etmezsin. Arkadaşların ve ailen onlara her zaman tam olarak nasıl olduğunu anlatacağını bilirler... iyi ya da kötü. Bazen bunun için seni seviyorlar, bazen de bunun için senden nefret ediyorlar. Arada bir, genel açık sözlülüğün başını belaya sokabilir.
2.Sembolü Seçtin
Dikkatli, ılımlı ve dengelisin. Aşırıya kaçmaktan kaçınıyorsun ve genellikle kendini güvende hissetmek istiyorsun. Güvenlik ve istikrar senin için çok önemlidir. Konuşmadan veya karar vermeden önce her zaman iki kez düşünürsün. Zor durumlarda daima tarafsız kalırsın, çatışmayı sevmezsin ve çatışma sırasında geminin sallanmasını engellersin. Senin için gerçekten önemli olan şeyle temas halindesin ve bu iç huzurdur.
3.Sembolü Seçtin
Kendi alanın hakkında daha güçlü bir hissin var; Diğer insanlar bu pozisyonları daha 'tehlikeli' olarak görse de, rahatsız edilme olasılığının daha düşük olduğu köşelere biraz daha derine inmekten rahatsız olmazsın. Daha içe dönüksün, zihni ve dünyayı daha derinden keşfetmeyi seviyorsun. Anlayan ya da en azından anlamaya çalışan insanlarla çevriliyken daha mutlusun. Bu nedenle, çok sayıda arkadaşındansa az arkadaşın olmasını tercih edersin. Senin için böylesi daha rahat.

Share your Results: