Seçtiğin Çiçek Sana Nasıl Bir İnsan Olduğunu Gösterecektir


Her insan kendini başkalarıyla karşılaştırmadan önce daha iyi tanımak ister.
Bu kişisel gelişim kitaplarından internetteki psikolojik testlere kadar pek çok şekilde yapılabilir. Sonuçları gerçekçi olsun ya da olmasın, bazı kişilik özelliklerinin haritasını çıkarmayı başarırlar.

Resimdeki çiçeklerden birini seçerek nasıl bir insan olduğunu keşfedebilirsin.

Bir Çiçek Seç

Seçtiğin Çiçek Sana Nasıl Bir İnsan Olduğunu Gösterecektir
1.Gül Seçtin
En sevdiğin çiçek bir gül ise, korumacı bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu rolü çok ciddiye alıyorsun, böylece hayata özenle hazırladığın çocuklarına en iyi eğitimi vermeye çalışıyorsun. Onları temsil ediyorsun, izlenecek iyi bir örneksin. İstikrarsız insanlardan hoşlanmazsın, ancak aynı zamanda cömert ve empati kurarsın, böylece başkalarının sorunlarını anlayabilirsin. Gül, güzelliğin ve zarafetin sembolüdür. Daha fazla dikkat edersen gül, çiçek açan ve harika kokusuyla ona bakanı ödüllendirir. Hayatında en çok zevk aldığın şey, gücünü, üretkenliğini ve sorumluluğunu akıllıca kullanmaktır. Nadiren karşılaşılan bir cömertlikle karakterize ediliyorsun ve hatta gerektiğinde işbirliği yapma eğilimindesin.
2.Ekinezya Seçtin
Bu çiçeğin sembolü ile kendine doğayı seven biri diyebilirsin. Doğa ve çevre ile ilgili her şeye tutkulusun. Başkalarına nasıl güven kazanacaklarını ve sağlıklı bir yaşam sürmeyi öğretmekten zevk alıyorsun. Seni karakterize eden şefkat, gelecek nesli doğru yolda yönlendirecektir. Ekinezya, papatyaya benzer ve beyazdan mora kadar çeşitli renklerde bulunur. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve soğuk algınlığı veya griple savaşmaya yardımcı olan bir bitkidir. Hayattaki sloganın, dünyayı daha iyi hale getirmek için elinden gelen her şeyi yapmaktır ve seni tanımlayan kelime "umut" dur. Zamanını, enerjini veya paranı bağışlasan bile sevdiğin şey konusunda tamamen tutkulu olabilirsin. Bir fark yaratmak için elinden gelenin fazlasını yapıyorsun.
3.Yıldız Çiçeğini Seçtin
Etrafındakiler için temiz hava gibisin. Hayata tutkuyla yaklaşıyorsun, mevcut kuralları çiğnemeyi ve yenilerini icat etmeyi seven yaratıcı bir insansın. Bağımsızlık ve özgürlük seni karakterize eder ve başkalarına açık olduğun için kolayca gerçekleştirebileceğin hayallerini gerçekleştirmene yardımcı olur. Senin bu yaşamdaki ilken, bir kişiyi niteliklerinin tezahüründe sınırlayan engellerin yok edilmesine dayanır. Adaleti seviyorsun ve olumsuz duygular bunaltıcı olduğunda bunu deneyimleyebilirsin.
4.Şakayık Seçtin
En sevdiğin çiçek güzel bir şakayıksa, o zaman herhangi bir ortama çok kolay uyum sağlama yeteneğine sahipsin demektir. Şaka yapmayı veya talepte bulunmayı sevmiyorsun. Nazik bir ruha sahip ve diğerlerinden farklısın. Onlara biraz ilgi göstererek başkalarını gülümsetmeyi seviyorsun. Birinin tavsiyeye veya nazik bir söze ihtiyacı olduğunda, sana dönüyor çünkü deneyimlerini nasıl dinleyeceğini ve başkalarıyla paylaşacağını biliyorsun. Her yerde kendini iyi hissediyorsun ve gardırobun her seferinde öne çıkmana ve çekiciliğini sergilemene yardımcı oluyor. Hayattaki amacın başkalarına yardım etmektir, çünkü desteğe çok ihtiyaç duyduğunda birinin desteğinin ne kadar önemli olduğunu bilirsin.

Share your Results:

Seçtiğin Çiçek Sana Nasıl Bir İnsan Olduğunu Gösterecektir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı