Resimlerden Birini Seçin Ve Doğuştan Gelen Yeteneğinizi Keşfedin


Bu görüntülere bir göz atın. Sizi kendine en çok çeken birini seçin ve doğuştan gelen yeteneğinizi keşfedin.

Bir Resim Seçin

Resimlerden Birini Seçin Ve Doğuştan Gelen Yeteneğinizi Keşfedin
1.Resmi Seçtiniz
Enerji ve titreşimlerle bağlantılı her şeye sahipsiniz, diğer insanların enerjilerine karşı çok hassassınız. Bir kişinin fiziksel ve ahlaki olarak uyumlu hissetmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsunuz. İnsanlara doğru meditasyon yapmayı ve başarılı bir şekilde yaşamayı öğretebilirsiniz. Birçok bilgi size açıktır. Doğuştan gelen yeteneğiniz manevi rehberliktir.
2.Resmi Seçtiniz
Karşınızdaki kişi kendisinde henüz rahatsız edici semptomlar hissetmemiş olsa bile, genellikle sağlıklı veya hasta olduğunu hissedersiniz. Hastalığa tam olarak neyin neden olduğunu ve bu sorunla başa çıkmak için ne yapacağınızı sezgisel olarak biliyorsunuz. Bazen bir kişiyi ilk kez görseniz bile, hastalığını nasıl yeneceğini ve bir insan için hangi organın korunması gerektiğini tam olarak bilirsiniz. Doğuştan gelen yeteneğiniz ruhsal şifacılıktır.
3.Resmi Seçtiniz
Doğaya birçok insandan daha yakınsınız. Boş zamanınızı gürültülü bir ortamda geçirmek yerine doğanın yeşil dinginliği ile çevrelenmeyi tercih edersiniz. Doğa, yorulduğunuz ve teslim olmaya hazır olduğunuz her seferinde sizin arkadaşınız ve kurtarıcınızdır. Enerjinizi ve gücünüzü doğa ile iletişim kurmaktan alıyorsunuz. Doğuştan gelen yeteneğiniz çevresel empatlıktır.
4.Resmi Seçtiniz
Hayvanlarla aranızda inanılmaz bir bağ hissediyorsunuz. Bazen onların ne hissettiğini bilebilirsiniz. İnsanlar onlara kötü davrandığında acı çekiyorsunuz. Onlara yardım edebilir, sakinleştirebilir, kurtarabilir ve iyileştirebilirsiniz. Doğuştan gelen yeteneğiniz hayvan empatlığıdır.
5.Resmi Seçtiniz
Çevrenizde olan her şeyi keskin bir şekilde hissediyorsunuz. İnsanlar bir şey söylemeseler bile, akıllarında neler olduğunu anlayabilirsiniz. Dahası, odanın enerjisini bile hissedebilirsiniz, neredeyse her zaman bu yerde ne olacağını biliyorsunuz. Sizi destekleyebilen, desteğinize ihtiyaç duyan insanlarla sezgisel olarak iletişim kuruyorsunuz. Doğuştan gelen yeteneğiniz durugörü.

Resimlerden Birini Seçin Ve Doğuştan Gelen Yeteneğinizi Keşfedin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı