Burçların En Büyük Korkuları Nelerdir?


burclarin-korkulari-nelerdir-1.jpg

Burçların genellikle olumlu yönleri çok fazla yazılır. Burcunuza göre en büyük korkunuzu merak ediyorsanız mutlaka bu yazımızı okuyun. İnsanların hayatları boyunca belli korkuları vardır. Peki burçların en büyük korkuları nelerdir.

Burçların En Büyük Korkuları

Koçlar (21 Mart – 19 Nisan): Dostlarını Kaybetmek

Koçları savaşçı ve mücadeleyi seven kişiler olarak biliriz. Ama en büyük korkuları dostlarıyla bu kavgacı huyları yüzünden aralarının açılmasıdır. Kısaca dostlarını ve sevdiklerini kaybetmek onlarla küsmek en büyük korkularıdır.

 

Boğalar (20 Nisan-20 Mayıs): Yetersiz olmak

Boğaların maddi yönü çok kuvvetlidir. Paraya ve maddeye çok önem verirler. Bu onlarda yetersizlik hissi yaratır. Kısaca ailesine finansal olarak yeterli olmamak boğanın en büyük korkusudur. Maddi kayıplar ve finansal yetersizlikler boğayı çok korkutur.

 

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran): Kandırılmak

Karakterlerin gereği olarak genellikle ikilem içinde kalan ikizler için en büyük korku bu ikilemlerden doğacak kandırılmadır.

 

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz): Evden Uzaklaşmak

Yengeçler biraz agorafobiktir (açık alan korkusu) Evleri onların kaleleridir. Genellikle ne kendileri ne de ailelerinin evden çok uzakta olmasını isterler. Yabancı ülkelerde yapılan uzun tatiller onlara göre değildir.

 

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos): Bastırılmak

Aslanlar baskın karakterlerdir. Ama en büyük korkuları başkaları tarafından baskı ve eziyet görmektir. Bu onlar için tahammül edilemeyecek bir duruma neden olur. En büyük korkuları baskı ve çaresiz hissetmektir.

 

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül): Kusurlar

Mükemmeliyetçi başakların en büyük korkusu hayatlarında hatalar yapmaktır. Kusurlara tahammül edemezler. Korkuları kendi iç dünyalarında kurdukları mükemmel düzenin bozulmasıdır.

 

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim): Yalnızlık

Romantik ve sosyal olan teraziler için en büyük korku yalnız kalmaktır. Onları bu konuma sürükleyecek her şeyden kaçarlar.

 

Akrep (23 – 21 Kasım): İlişkilerinde Aldatılmak

Akrepleri genellikle karanlık ve derin kişiler olarak tanımlarlar. Fakat onlar aynı zamanda çok hassas kişilerdir. Akreplerin en büyük korkuları eşleri tarafından aldatılmaktır.

 

Yay (22 Kasım – 21 Aralık): Kapalı alanlar

Gezmeyi ve eğlenmeyi seven (parti insanları) Yaylar için en büyük korku kapalı bir alanda mahsur kalmaktır. Bu onların en derin korkularıdır.

 

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak): Başarısızlık

İşkolik oğlaklar için tabii ki en büyük korku başarısızlıktır. Onlar işlerine duydukları bağlılık ve saygı yüzünden başarılı olmak isterler. Gölgede kalmak ve başarısız olmak istemezler.

 

Kova (20 Ocak – 18 Şubat): Bağlılık

Özgürlüğüne düşkün kovalar için ciddi iş kurumları ve sıkıcı evlilikler en büyük korkularıdır.

 

Balıklar (19 Şubat-20 Mart): Sorumluluk

Hayalperest ve başına buyruk balıklar için tabii ki bir iş yerinin veya bir ailenin sorumluğunu almak çok zorlayıcı bir durumdur. Onlar çocuk ruhludur ve asla büyümek istemezler. Hayatın gerçeklerinden ellerinden geldiğince kaçarlar.

Kaynak

Burçların En Büyük Korkuları Nelerdir?

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı