Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al

Bazen psikologlar, iyi ya da kötü hissetmenin kendine bağlı olduğunu söyler. Bu ifade, bazı tartışmalardan uzak değildir, çünkü kişinin kendisine bağlı olmayan ve bizi kötü hissettirebilecek koşulların olduğunu düşünenler vardır. Birçok dış ve yabancı deneyimin ruh halimizi değiştirebileceği doğrudur.

Ancak zihnimizin her olayı işlediği ve ona verdiğimiz anlamın kimseye bağlı olmayacağı, yalnızca ve yalnızca kendimize bağlı olmayacağı da bir gerçektir.

Bu nedenle bugün sana olumlu mesajlar getiren kartlar sunuyoruz. Resimdeki kartlardan birini seç ve olumlu mesajını al.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
Öfkelenmeye veya hüsrana uğramaya başladığını hissettiğinde, birkaç kez derin nefes al. Bu adım, kendini sakinleştirmen ve bu listedeki adımların geri kalanını yapman için önemlidir. Sadece pratik yaparak zaten gelişmiş bir yolun olur.Öfkeyi etkisiz hale getirmeyi öğrenmek, öfkenin yarattığı gerilimlere karşı koymaya yardımcı olur.Öfkeyi nötralize etmek, başkalarında kendinin özelliklerini tanımaktır; Rakiplerinde daha önce yaşadığın hayal kırıklıklarını görebilirsin; Başkalarının olumsuz tepkilerini anlamak, daha büyük bir şefkatle karşılık vermene ve onların öfke eğilimini etkisiz hale getirmene yardımcı olacaktır.
2.Kartı Seçtin
Yolda engeller ve şüpheler bulman muhtemeldir, ancak sevgi, özveri ve çalışma ile sınır olmayacaktır.Sevgi, tüm güçlerin en güçlüsüdür ve en büyük hassasiyete sahip olandır. Cennetin kapılarını açan anahtardır. Aşk her şeyi, engelleri ve hastalıkları fetheder. Hepimizin sevgiye ihtiyacı var, onunla her türlü yükün üstesinden geleceğiz ve yolu bulacağız.Koşulsuz sevgiyi ifade etme yeteneğini geliştirmenin ilk adımı, istisnasız tüm insanların sevilmeyi hak ettiğini anlamaktır.
3.Kartı Seçtin
Her şeyi olduğu gibi kabul etmek ve esnek olmak, değişikliklere uyum sağlama yeteneğini gösterir. Hayat, nihayetinde değişim, hareket, evrim ve hızdır. Yürüdüğün hızı belirlemen gereken kişi sensin.Mutluluğa ulaşmak için aynı yerde çok uzun süre kalmamak gerekir.Akış kavramı, bizi neyin mutlu ettiğinin daha fazla farkına varmamızı ve sürekli olarak tatmin edici ve hoş bir coşku halinde olmamızı sağlamaya çalışıyor.Her şeyin harika olduğu ve bir hikayeden çıkmış gibi göründüğü o akış haline ulaşmak için her görevi bir oyunmuş gibi almalısın. İşinin monoton olduğunu düşünüyorsan, onu eğlenceli hale getirmek için hayal gücünü kullan ve farklı bir şekilde yap, kendini eğlendirmek için bir teknik icat et ve monotonluğa boğulma.

Share your Results: