Seçiminin Sana Getirdiği Mesajı Keşfet


Günlük hayatın, ailenin, işin ve sorumlulukların koşuşturmasıyla genellikle olayların neden başımıza geldiğini düşünmek için zaman ayırmayız.

Bu test bugünü nasıl geçireceğine karar vermene yardımcı olacak. Bir kart seç ve seçiminin sana getirdiği mesajı keşfet.

Bir Kart Seç

Seçiminin Sana Getirdiği Mesajı Keşfet
1.Kartı Seçtin
Değişikliklere hazırlan. Yeni ve bilinmeyen bir şey keşfetmek için sayfayı çevirmekten korkma. Zorluklardan dolayı cesaretin kırılmasın. Korkularını, yolunu kaybetmeni sağlamaya çalışan karanlık güçler biçiminde hayal et. Kendine güvenin tam olsun, biraz daha bencil ol. Biraz sağlıklı bencillik sana iyi gelecek.
2.Kartı Seçtin
Ana tavsiyem, işleri aceleye getirmemektir. Mümkün olduğunca sabırlı olmaya hazırlan ve işlerin yoluna gireceğinden emin ol. Sevdiklerine karşı daha sabırlı ol. Bunların doğru olduğunu düşünsen bile sakinleşmeye çalış. Bu senin için özellikle duygusal bir gün, bu yüzden küçük olaylar karşısında soğukkanlılığını kaybetmemeye çalış. Daha sık yürüyüşe çık, müzik dinle ve rahatla. seni rahatlatan şeylere erkenden bak.
3.Kartı Seçtin
Şimdi hayatını yeniden düşünmenin zamanı geldi. Her gün bir önceki günle aynı olacak şekilde otomatik pilotta olduğunu düşünüyorsan - unutma, bunu değiştirebilirsin. Küçük başla: eve dönüş rotanı değiştir, hafta sonu şehirde yürüyüşe çık veya yeni bir kafeyi ziyaret et. Her şey senin içinde. Etrafında bir olasılıklar denizi var, tek yapman gereken gözlerini açmak.

Share your Results:

Seçiminin Sana Getirdiği Mesajı Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı