Bir Kristal Seç Ve Kendin Hakkında Bir Şeyler Keşfet

Kristaller iyileşmemize yardımcı olabilir çünkü orijinal frekansımızla bağlantı kurmamıza yardımcı olurlar. Bunu moleküler yapıları, renk titreşimleri ve geometri aracılığıyla yaparlar. Bu, yalnızca kristallerin varlığının insanlar, hayvanlar, bitkiler, çevre vb. üzerinde farklı uyum ve enerji dengesi etkileri ürettiği anlamına gelir.

Bu enerjisel tezahür, bir şekilde fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenimizle uyum sağlayacaktır.

Buradaki test kişiliğini keşfetmene yardımcı olacaktır.

Altı kristalden birini seç ve senin hakkında neler ortaya çıkarabileceğini bul.

Bir Kristal Seç

Bir Kristal Seç Ve Kendin Hakkında Bir Şeyler Keşfet
1.Kristali Seçtin
Koşulsuz seven birisin, kararları aklından çok kalbinle alıyorsun. Arkadaşların ve ailen senin için çok önemlidir. İnsanlara karşı çok fazla empatin var ve ikinci şanslara inanıyorsun. Daha fazlasını verebileceğine ikna oldun. Mutluluğa giden yolun sevgi ve şefkat olduğunu biliyorsun.
2.Kristali Seçtin
Sen bir öğretmensin. İnsanlar zor zamanlarda bilgeliğin için sana başvururlar. Nazik, şefkatli ve koruyucusun. Birçok kültür, bu özel taşın bizi cennetin ve yeryüzünün saflığına bağlayabildiğine inanır. Dürüstlüğe hayran olan birisin. Huzur ve sevgi dolu bir kalbin var.
3.Kristali Seçtin
İnanılmaz pozitif birisin. Seni duygusal olarak etkileyen travmatik bir deneyimden sonra artık kendine daha çok güveniyorsun. Bu korkunç durumdan güzel bir ders aldın - kalbinin pozitifliği ve açıklığı her zaman koşulsuz sevgi getirecektir. Kesinlikle büyük bir arkadaş ve aile grubun var, bu harika bir hediye olur!
4.Kristali Seçtin
Güçlüsün, ancak şu anda strese maruz kalma eğilimindesin, çünkü yaşamında bir büyüme dönemindesin. Arkadaşların ve ailen tarafından korunduğunu ve desteklendiğini unutma. Onların duygularıyla çok uyumlusun ve bazen onların seni en iyi şekilde ele geçirmelerine izin veriyorsun. Çok fazla pozitif enerjin var ama seni olumsuz yönde etkileyen bazı insanlardan kurtulman gerekiyor.
5.Kristali Seçtin
Sen güçlü bir insansın. Tarihsel olarak bu taş, denizde günlerce yelken açan erkekler tarafından kullanılmıştır. Korumanın simgesiydi, kendin ve çevrendeki insanlar için en iyisini düşünerek kararlar veriyorsun. Bazı insanlar seni, yardıma ihtiyaç duyduklarında başvurdukları bir otorite ve saygı figürü olarak görür.
6.Kristali Seçtin
İnanılmaz derecede güçlüsün. Her zaman erdemlerinin büyüklüğünden yararlanırsın. Kötü alışkanlıklarla zaman kaybetmezsin. Sakin bir yaşam sürmeye ve hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyorsun. Çevrendeki insanlar seninle dayanışma içinde ve senin içsel gücüne sahip olmak istiyorlar!

Share your Results: