En Sevdiğin Tatlıyı Seç Ve Stresle Başa Çıkmana Yardımcı Olabilecek Şeyleri Bul

Psikologlar, kadınların ve erkeklerin genellikle açlığı gidermek için değil, ruh hallerini iyileştirmek için tatlılara yöneldiklerini söylüyorlar. Aslında insan vücudu çok zekidir. Tatlı tüketiminin, özellikle endorfin olmak üzere sevinç hormonlarının aktif üretimini uyardığını biliyor. Bu nedenle, kek ve kurabiye yediğimizde, vücudumuzda hormonal bir bomba patlar ve bu da ruh halinde ani bir iyileşmeye yol açar. Stresle başa çıkmana yardımcı olabilecek şeyleri keşfetmek istiyorsan resimdeki tatlılardan en sevdiğin birini seç.

Bir Tatlı Seç

En Sevdiğin Tatlıyı Seç Ve Stresle Başa Çıkmana Yardımcı Olabilecek Şeyleri Bul
1.Tatlıyı Seçtin
Depresyondan kendi başına çıkmak için tüm kaynaklara sahipsin. Sen çok güçlü ve kararlı birisin. Doğru bilgiye dayalı kararlar verebilme yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi ve talepkarsın. Yakınında olan insanlar sana değer verir.Stresle başa çıkmana ne yardımcı olabilir? Öz kaynaklar. Ruh halini iyileştirmek için gereken her şey içinde olduğundan, kimseden yardım aramana gerek yoktur. Bu nedenle, üzgün olduğunu hissediyorsan, sezgine güven, sana doğru yolu gösterecektir.
2.Tatlıyı Seçtin
Aktif dinlenme, depresyondan çıkmana yardımcı olacaktır. Spor, herhangi bir üzüntünün çaresidir, çünkü fiziksel aktivite sırasında vücut, mutluluk hormonları olan endorfin ve oksitosin üretir. Bu nedenle, kendini depresyonda veya uyuşuk hissediyorsan, koşu ayakkabılarını giy ve koşuya çık!Bu arada, eğer bu tatlıyı seçtiysen, kesinlikle kibar bir insan olarak tanımlanabilirsin. Sen iyi bir konuşmacısın İnsanlar seninle sohbet etmeyi sever.
3.Tatlıyı Seçtin
Tek ihtiyacın olan yalnızlık. İçedönüklük kendini anlamana, gerçek ihtiyaçlarını ve arzularını analiz etmene yardımcı olur. İnsanlarla sık sık ve uzun süre iletişim kurduğunda, çok fazla enerji harcarsın. İyileşmek için yalnız bir eğlenceye ihtiyacın var. TV şovlarını izlemeyi, kitap okumayı, yoldan geçenleri izlemeyi seviyorsun, ancak yalnızca kendi başınayken.
4.Tatlıyı Seçtin
Dışadönüksün. Üretken iletişim olmadan bir gün yaşayamazsın. Sadece büyük bir yerde olduğunda kendini mutlu bir insan gibi hissedersin. İnsanların sana güvenmesi hoşuna gidiyor, seni patronları olarak görüyorlar.Stresle başa çıkmana ne yardımcı olabilir? İletişim. Üzgün ​​hissettiğinde, kendini benzer düşünen insanlarla çevrele. "Yalnız bir gün olmamalı" - bu slogan,senin için olmalı.

Share your Results: